Tyhle aplikace zvednou z gauče každého lenocha. Začít se cvičením nikdy nebylo snazší

Může být více důvodů, které vás odrazují od návštěvy posilovny nebo cvičení doma s činkou či jinou pomůckou. Zkrátka řadíte se mezi gaučové povaleče. Jenomže tento životní styl má negativní dopad na zdraví. Co tedy dělat, abyste alespoň na chvíli něco udělali pro tělo? Můžete si například stáhnout různé aplikace nebo hry, které vás budou motivovat k fyzické aktivitě. O jaké se jedná, to zjistíte níže.

Vybrali jsme pro vás čtyři aplikace:

  • Sweatcoin,
  • 5 Minute Home Workouts,
  • BodBot,
  • Seven.

V internetovém obchodě jich najdete daleko více, ale pro začátek můžete vyzkoušet tyto, abyste mohli získat motivaci.

Mohlo by vás zajímat:  Chytré hodinky zažívají boom. Řadu výhod ale dohánějí negativa, o kterých se často nemluví

Sweatcoin

Jak motivovat povaleče gauče, aby se hýbali? Řešení je jednoduché, úspěch tkví v odměně! Sweatcoin je aplikace, která počítá kroky a za to vám přidá potcoiny. Čím více chodíte, tím více potcoinů získáte a můžete si za to něco pořídit.

Na trhu se sweatcoiny si můžete vybrat ze široké digitální nabídky, fyzické i prémiové exkluzivní produkty, poukázky a další věci.

Zdroj obrázku: Freepik

5 Minute Home Workouts

I když patříte mezi povaleče, tak 5 minut je docela krátká doba. Tohle by mohla být jedna z aplikací, která by vás mohla namotivovat něco dělat. 5 Minute Home Workout nabízí rychlá pětiminutová cvičení různých programů (břišní svaly, hrudník, paže, jóga a pilates).

Mohlo by vás zajímat:  Připojit se k Wi-Fi lze snadno i bez poskytovatele internetových služeb

BodBot a Seven

BodBot je tzv. osobní trenér, který vás bude trénovat, i když zůstanete doma. Ze začátku si vyberete svůj cíl, nastavíte své zkušenosti se cvičením a zadáte, jak tvrdě byste chtěli trénovat. Poté aplikace spustí několik fitness testů, aby pro vás mohla vytvořit ideální plán.

Jestli patříte mezi gaučové povaleče, jejichž cesta fitness teprve začíná, nemějte starost. Důležité je nějak začít a nikdo po vás nechce od začátku zázraky. Aplikace Seven, jak už název vypovídá, vám vytvoří osobní plán, který bude trvat sedm minut. V aplikaci najdete také obrovskou knihovnu jednotlivých cviků. Cvičení je rozdělené do kategorií podle oblasti zaměření, výzev a instruktorů. Kromě toho se můžete zúčastnit živých skupinových cvičení a výzev, připojit k ligám a spojit se s přáteli po celém světě.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/sedentary-lifestyle-best-workout-apps/