Tři nejlepší aplikace o počasí pro telefony iPhone

Počasí je čím dál tím více proměnlivější, a proto je důležité zůstat v centru dění, abyste si mohli naplánovat den, nebo popřípadě se připravit na možná rizika. iPhone sice obsahuje předinstalovanou svou vlastní aplikaci pro předpověď počasí, ale její obsah není jistě dostačující a její přesnost nepatří k nejlepším. Existuje spousta dalších aplikací, které jsou k dispozici ke stažení, o jaké se tedy bude jednat? Samozřejmě je spousta aplikací, jako je Windy nebo Počasí radar, dělaných pro naši zemi, ale níže popsané stojí za vyzkoušení.

Mohlo by vás zajímat:  Nefunkční mobilní hotspot lze opravit jednoduchou změnou nastavení

Yahoo Weather

Toužíte po jednoduché, ale funkčně dostačující aplikaci s působivým designem? Tak právě pro vás je Yahoo Weather jako stvořená. Tato aplikace nabízí hodinovou, pětidenní, a dokonce i desetidenní předpověď s pozadím místa, na kterém se nacházíte, včetně animace podle aktuálního počasí (déšť, slunečno, větrno, sníh…). K těmto informacím si můžete přidat také radarové mapy, informace o srážkách, slunci, větru a mnoho dalších. Aplikaci můžete stahovat zdarma zde.

Zdroj obrázku: Freepik

The Weather Channel

Aplikace The Weather Channel nabízí jednoduché rozhraní doplněné spoustou informací. Získáte denní, hodinovou i patnáctidenní předpověď s informacemi o rychlosti větru, vlhkosti a UV indexu. Budete také informovaní o podmínkách na silnicích, výstrahách o bouřkách a jiných událostech. Dokonce zobrazí zprávy a videa z blízkého okolí týkající se počasí a přírody. Aplikace je k dispozici zdarma s možností předplatného, stahujte zde.

Mohlo by vás zajímat:  Bezdrátové nabíjení je pohodlné, ne vždy je ale dostatečně efektivní a rychlé

MyRadar Weather Radar

Další na řadě je aplikace dělaná pro ty, co mají rádi podrobnější předpovědi počasí a radarové mapy. MyRadar se snadno ovládá, je rychlý a jeho obsluhu zvládne každý. Zobrazuje a poskytuje živý radar s vybranou oblastí. Kromě daných map a radaru získáte také hodinovou a pětidenní předpověď s grafy srážek, vlhkostí, rosným bodem a podrobnostmi ohledně viditelnosti. Aplikace je zdarma ke stažení s možností předplatného zde.

Zdroj: https://www.imore.com/best-weather-apps-iphone