Google Asistent zajistí zábavu. Stačí mu položit několik netradičních otázek

Prošli jste si náročným dnem a chcete zažít legraci? Zkuste položit Google Asistentovi některé otázky, jeho odpověď vás dostane. Ptát se můžete také reproduktoru Google Nest (Google Home) nebo zařízení podporujícího Google Home. Mezi ně patří většina Android zařízení, iPhone i Chromebooky. Aplikace je zdarma ke stažení pro zařízení AndroidiOS. Na co vše se můžete zeptat? Je toho opravdu spousta, a kdo si hraje nezlobí, proto můžete vyzkoušet některé z následujících tipů, ale samozřejmě je čistě na vás, na co se zeptáte.

Mohlo by vás zajímat:  Vybudujte si na sociálních sítích jméno a posuňte se dál. Správné kontakty dokážou hodně

Nebojte se zeptat na cokoliv

Nejedná se sice o něco, co by vás zabavilo každý den, ale jednou za čas využít služby Google Asistenta pro vylepšení nálady není rozhodně na škodu. Můžete se ptát opravdu na cokoliv, odpovědi vás mohou mile překvapit a vykouzlit vám úsměv na tváři. Můžete se ho například zeptat, jestli by nemohl za vás umýt nádobí, zazpívat písničku nebo jestli je ženatý.

V prvním případě může imitovat zvuky umývání nádobí, ale přeci jen nakonec nádobí neumyje za vás, nicméně vám může zpříjemnit tuto nepříliš populární domácí činnost písničkami. Na otázku, zda je ve vztahu, vám chytře odpoví, že je rád sám a navíc se nemusí s nikým dělit o oblíbené jídlo.

Mohlo by vás zajímat:  Ohřev v mikrovlnce vyvolává zbytečné obavy. Těmto profláknutým mýtům stále lidé věří
Zdroj obrázku: Freepik

Ježíšek, čtení myšlenek, Star Wars, nebo Star Trek?

Velmi častou otázkou v dětství bývá, zda existuje Ježíšek, nebo ne. Postupem času zjistíme, že se nejedná o pravdu, a přijde na řadu mírná frustrace. Nicméně můžete si zavzpomínat na mladá léta a zeptat se asistenta, kde je vlastně pravda. Odpověď vás může překvapit. Co se týče čtení myšlenek, tak vám velice pohotově odpoví, že byste se nejspíš zbláznili, pokud by vám řekl pravdu.

Můžete se zeptat také na to, co má raději. V tomto případě se můžete zeptat, zda upřednostňuje Star Wars, nebo Star Trek. Jeho odpověď bude doslova „USS Enterprise s Obi-Wanem Kenobim u kormidla“.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/funny-questions-ask-google-home/