Tři mobilní aplikace, které převedou soubory PDF do formátu Microsoft Word

PDF (Portable Document Format) patří k velmi používaným souborům. Často jsou tyto soubory používány pro sdílení a uchovávání nejrůznějších dokumentů. Jsou však situace, kdy je potřeba tento typ souboru upravit. Tyto soubory je kolikrát lepší upravovat prostřednictvím Microsoft Wordu. Toho docílíte tak, že použijete jeden z programů, již převedou PDF formát do formátu Microsoft Word. Podívejme se na nejlepší programy, které můžete získat.

ILovePDF

ILovePDF patří k nejlepším aplikacím určeným pro úpravu PDF. Kromě převodu do formátu Microsoft Word nabízí aplikace také převedení PDF do Excelu, PowerPointu, JPG nebo zpátky do formátu PDF. Pro převedení PDF formátu Microsoft Word najeďte v aplikaci do sekce Nástroje a z nabídky zvolte převod PDF to Word. Následně zvolte program, jejž chcete převést, a postupujte dle zmíněných pokynů. Převedený formát v aplikaci zachovává původní struktury. Daný soubor můžete uložit do místního úložiště nebo jej otevřít přímo v aplikaci Microsoft Word.

Mohlo by vás zajímat:  Telefon běží stále na plné obrátky. Dopřejte mu pauzu, restart vyřeší řadu problémů

Aplikaci stahujte pro zařízení iOSAndroid zdarma s možností předplatného.

Zdroj obrázku: Freepik

Smallpdf

Smallpdf je další mobilní aplikací, která umí převést PDF formát do formátu Microsoft Word. Intuitivní design a nástroje dělají používání této aplikace velmi jednoduché. Po spuštění aplikace vyberte z možnosti Nástroje Převést z PDF. Poté zvolte soubor PDF z úložiště vašeho zařízení a klikněte na volbu Převést do Wordu. Celkový převod je rychlý a nezmění žádné nastavení formátování. Pro bezplatnou verzi je zavedeno omezení s počtem dvou převodů zdarma denně. Aplikaci stahujte zdarma pro iOSAndroid.

Mohlo by vás zajímat:  Hromadění her krade peníze i čas. Odolat nabídce a slevám není snadné, je ale nejvyšší čas

Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader je skvělá aplikace určená pro správu PDF s různými funkcemi včetně úpravy souborů PDF. Kromě prohlížení a anotování PDF jsou k dispozici také nástroje pro zvýrazňování, vyplňování formulářů nebo podepisování dokumentů. Proces převodu v této aplikaci je podobný jako u ostatních aplikací. Pro převod souboru PDF importujte soubor do aplikace kliknutím na tři tečky v pravém horním rohu Exportovat jako. Aplikaci lze stáhnout pro iOSAndroid zdarma.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/best-apps-to-convert-pdfs-to-word-documents/