Tyto technické novinky stále čekají ve stínu slavnějších kousků. Přitom mají rozhodně co nabídnout

Zdá se vám také, že v poslední době se vše točí pouze kolem produktů Apple, Microsoft nebo Google? Není to jen sen, ale realita. Veškeré dění na trhu s elektronikou a produkty se točí převážně okolo nich. Některé produkty jiných značek následně trpí nedostatkem pozornosti a určitě by si zasloužily daleko větší ocenění. O jakých produktech je řeč?

Než se podíváme na fyzicky dostupné produkty, mrkněme se na kryptoměnu. Ne každého osloví, ale obchodníka s kryptoměnami určitě ano. Řeč je o flatcoinech, jejichž výhoda spočívá, že nejsou vystaveny inflaci. Cena flatcoinů nekolísá a z dlouhodobého hlediska se jeví jako stabilní investice, zatím se ale ještě nedostaly do popředí v této kategorii.

Mohlo by vás zajímat:  Postarejte se o novou baterii v telefonu správně. Díky tomu bude dlouho fungovat, jak má

Telefon Nothing

Telefon Nothing se již na první pohled odlišuje od iPhonu nebo Androidu. Zadní strana telefonu je průhledná a svítí. OS má svůj, který se jmenuje rovněž Nothing. Nothing OS je ve skutečnosti spíše uživatelské rozhraní podporované operačním systémem Android 12. Jako displej telefonu je použita OLED obrazovka s působivým 50MP fotoaparátem. Pro uživatele je lákavý svou cenovou dostupností.

Zdroj obrázku: Freepik

Prsten Gen3 Oura

Propojení chytrého zařízení se zdravím je dnes možné různými způsoby. Jako klasický elektronický doplněk využíváme chytré hodinky. Jestli ale nechcete nosit chytré hodinky, protože máte klasické hodinky nebo se vám nezamlouvají, můžete vyzkoušet prsten Gen3 Oura. Tento prsten měří řadu tělesných hodnot, srdeční frekvenci, teplotu a spánkové návyky. To není vše, nabízí toho daleko více, než se může zdát.

Mohlo by vás zajímat:  Nízké teploty mohou notebook úplně zničit. Chlad a vlhko si vyberou svou daň

Skládací notebooky

Již nějakou dobu jsou součástí trhu skládací notebooky. Je to velice zajímavá koncepce, kdy jednu stranu můžete využít jako klasický notebook, zatímco druhou jako tablet. S touto funkcí se vám otevřou nové možnosti, například v rámci hraní her, 3D modelování, grafického designu a spousty dalších. Před samotnou koupí si pozorně přečtěte recenze, protože některé mají nevýraznou kalibraci, což může vést k frustraci.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/top-underrated-tech-items-from-the-last-five-years/