Top aplikace, které pomohou naplánovat cestu do posledního detailu

Cestování je velice zábavnou činností, kdy si společně s přáteli nebo rodinou užíváte volných chvilek v přírodě nebo v nějakém cizím státě a městě, kde poznáváte jinou řeč, místní tradice, zvyky a získáte spoustu dalších poznatků. Když už se schyluje k cestování do cílové destinace, je potřeba si nejdříve naplánovat cestu, zabookovat si popřípadě letenky, jízdenky, hotel atd. Plánování takových výletů může vyvolávat stres, s tím vám ale mohou pomoci některé z aplikací. Aplikace, které budeme rozebírat, jsou zdarma a nabízí možnost bezplatného účtu s dostačujícím množstvím funkcí. O jakých je řeč?

Mohlo by vás zajímat:  Jaký program pro psaní dokumentů si vybrat

Hoku

Hoku je ideální aplikací pro ne moc technicky zdatné lidi. Jednoduchost nebo nedostatek funkcí obsažených v této aplikaci je vítanou cestou, jak usnadnit práci s touto aplikací. Můžete zadat název cesty, přidat města nebo místa, která plánujete navštívit, dále datum zahájení a ukončení. Jakmile budete mít naplánováno, stačí vám rozeslat e-maily. Do plánu cesty můžete přidat různé aktivity, jako jsou turistické atrakce. Všichni účastníci této skupiny mohou komunikovat prostřednictvím chatu. Hoku je ke stažení zdarma pro Android i iOS.

Mohlo by vás zajímat:  Díky emoji nejsou zprávy nikdy nudné. Jejich oficiální databáze se každým rokem rozrůstá
Zdroj obrázku: Freepik

Troupe

Troupe je jednou z největších aplikacích určených pro plánování výletu ve skupině. Obsahuje řadu funkcí, jejichž cílem je vyřešit problémy, se kterými se každá skupina určitě setkala během určité fáze plánování. Jakmile se pozvaní připojí, mohou potvrdit účast nebo vyjádřit zájem. Panel této aplikace obsahuje řadu sekcí, jakými jsou ankety, data, destinace, pobyty, aktivity, itirenář a poznámky. Můžete také posílat různé upomínky nebo nastavit hlasování, což je velký pomocník v oblasti plánování. Troupe má aplikaci zdarma pro iOS.

Mobili

Mobili je podobná jako Troupe. Jestli se vám líbilo prostředí a plánování v Troupe, určitě vyzkoušejte také Mobili, jelikož rozhraní v této aplikaci je na daleko lepší úrovni než u Troupe, kde je lepší webová verze. Můžete zde narazit na stejné funkce jako u Troupe. Mobili má funkci split, což je výkonný nástroj pro sledování rozpočtu. Zde můžete sledovat jakýkoliv výdaj a veškerá data můžete nastavit jako veřejná nebo soukromá, to už je čistě na vás. Mobili si můžete zdarma stáhnout pro Android i iOS.

Zdroj: https://www.travelinglifestyle.net/best-travel-planning-apps/