Telefon OnePlus 10 Pro propadl v zátěžovém testu. Neodolal ohnutí a rozlomil se

Youtubový kanál JerryRigEverything, který testuje všelijakou techniku, se dnes podíval na odolnost mobilního telefonu OnePlus 10 Pro. A už na začátku vám můžeme říct, že testem rozhodně neprošel.

OnePlus 10 Pro je nejnovější vlajkovou lodí čínské společnosti. Dnes se tento kousek stal součástí testu na youtubovém kanále JerryRigEverything. Tento kanál testuje vše možné a nemožné a opravdu málokdo testem projde. Na více než deset minut dlouhém videu se podíváme, co všechno tento model vydrží a nevydrží. Od testu poškrábání displeje po test ohybu, který telefon nevydržel a rozlomil se na dvě poloviny.

Na běžné užívání má dokonalou ochranu displeje

Prvním testem bylo zjištění, jak odolný je tento smartphone proti poškrábání. V prvních pěti stupních tvrdosti na Mohsově stupnici obstál na výbornou, jenže od šestky se již na displeji objevily první rýhy a sedmičkou už v sobě měl opravdu znatelné drážky. Sedmý stupeň už tedy nevydržel ani Gorilla Glass Victus, kterým se telefon pyšní jako ochranným sklem. Nicméně musíme uznat, že i přes tyto velké drážky telefon fungoval, a dokonce i samotný snímač otisků prstů, který je zabudován v displeji.

Mohlo by vás zajímat:  Dezinformace se na nás valí ze všech stran. Nezávislé weby uvádí věci zase na pravou míru

Testem ohybu totálně propadl

Test ohybu je samozřejmě nadsazený a telefon vystavuje úmyslně extrémním podmínkám, které by za normálních okolností pravděpodobně nikdy nenastaly. Nicméně je pravdou, že skleněná zadní strana telefonu v kombinaci s kovovým rámem není zrovna nejohebnější variantou. Při ohnutí se telefon rozlomil na polovinu a ihned přestal fungovat. Pokud tedy nosíte telefon v zadní kapse kalhot, pak u tohoto modelu si dávejte velký pozor!

Toto je jen hrstka věcí, které byly zkoumány, a telefon dostal opravdu zabrat. Pro kompletní ukázku toho, co tento telefon vydrží nebo nevydrží, si zapněte video, kde uvidíte na vlastní oči, jak si nový OnePlus 10 Pro ve skutečnosti vedl.

Zdroj: https://www.notebookcheck.net/The-OnePlus-10-Pro-horrifically-disappoints-in-a-durability-test.602267.0.html