Spojte výhody iPhonu a Androidu a používejte oba najednou

Neustálé soupeření o přízeň uživatelů, i tak by se dal nazvat nekončící boj dvou úhlavních rivalů na poli s chytrými telefony. Je úplně jedno, který operační systém je lepší. Každému totiž vyhovuje něco jiného. Apple nabízí své produkty, které jsou dokonale propojené a sehrané, bezpečnost a stabilní výkon, zatímco Androidy nižší cenu, opravdu rozmanitý výběr telefonů nejrůznějších značek a bohatou personalizaci nastavení telefonu. Že by byl sen, kdyby existoval telefon s vlastnostmi obou operačních systémů? Zkuste používat obě varianty, pokud máte možnost.

Mohlo by vás zajímat:  Problémy se zapnutím počítače mají často jednoduché řešení

Ekosystém

Apple je vyhlášený pro svůj ekosystém. Proto pokud máte kromě iPhonu ještě něco z řad Applu, můžete si prohloubit zážitek z používání těchto produktů. Mezi ně patří třeba sluchátka AirPods, MacBook nebo další.

Větší výběr

Obchod Google PlayApp Store nabízí spoustu aplikací a her. Google Play je z hlediska počtu na tom lépe než jeho konkurent, což dává více možností. Můžete se ocitnout v pokušení, co vybrat z těchto dvou obchodů. Proč si ale neužít obojí? O důvod navíc vlastnit telefony s oběma operačními systémy. Některé aplikace určené pro iPhone lze použít i na Android, ale jejich funkčnost je omezena. Totéž platí i v opačném případě.

Mohlo by vás zajímat:  Tipy, jak si zapamatovat všechna hesla a mít je v bezpečí
Zdroj obrázku: Freepik

Zkombinujte bezpečnost a přizpůsobení

Štve vás, že neexistuje telefon, který by poskytoval velkou bezpečnost, ale také přizpůsobení? Opět se nabízí jednoduchá odpověď. Používejte obě zařízení. Chytrý telefon s OS Android používejte pro sebe, volné chvíle a pro větší volnost, zatímco iPhone využívejte pro své soukromí nebo byznys.

Hardwarová rozmanitost Androidu

Pokud vlastníte iPhone, ale zároveň se poohlížíte po druhém telefonu, určitě zvolte ten s OS Android. Záleží, k čemu telefon chcete využívat, ale určitě si ze široké nabídky vyberete ten pravý. Například se rozhodnete pořídit si telefon podobný tabletu, což bývají sklápěcí telefony. Android jich nabízí hned několik, zatímco Apple ani jeden. Obecně platí, že iPhony jsou výkonné, ale Androidy určené pro hraní jsou lépe chlazené.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/why-you-should-use-an-android-phone-and-an-iphone-together/