Rozšíření pro Google Chrome zlepší zážitek na platformě Twitch

Twitch je streamovací platforma, kde tvůrci nejčastěji hrají hry, chatují nebo provádí jiná umění. Samotné rozhraní nepatří k nejdokonalejším. Webová aplikace Twitch nelelkovala a v posledních letech přidala pár funkcí. Pokud patříte k náročnějšímu publiku, určitě uvítáte další funkce, které jsou k dispozici v internetovém prohlížeči Google Chrome.

BetterTwitchTV

Rozšíření BetterTwitchTV je ideálním rozšířením určeným pro maximalizaci zážitku ze sledovaného obsahu na platformě Twitch. Mezi hlavní přednosti této funkce patří hlavně automatické získávání bonusových bodů kanálu Twitch, takže nemusíte neustále klikat na pole s odměnou. Jaké další výhody nabízí toto rozšíření?

  • Pokročilejší nabídku emotikonů,
  • možnost skrytí nevyžádaného obsahu v chatu (GIF, videa atd.),
  • možnost zobrazení smazaných zpráv,
  • zvýraznění klíčových zpráv se zvukovým doprovodem
  • a spoustu dalších.
Mohlo by vás zajímat:  „Mám zájem a zajistím dopravu kurýrní službou,“ zněla nejčastější odpověď na inzerát. Šlo o podvodníky

Pro získání rozšíření navštivte tento odkaz a po instalaci navštivte stream na Twitchi. Ve spodní části obrazovky klikněte na ozubené kolečko, kde máte na výběr z různých možností pod BetterTTV. Aplikace je zdarma s možností předplatného.

Zdroj obrázku: Freepik

Unwanted Twitch

Další rozšíření je Unwanted Twitch. Toto rozšíření umožňuje blokovat a skrýt vybraný obsah, který nechcete sledovat. Po instalaci se vám v pravém horním rohu zobrazí ikona „X“. Kliknutím na tento symbol přidáte danou položku do seznamu blokovaných položek. Veškerý blokovaný obsah lze spravovat v pravém horním rohu prohlížeče, stačí kliknout na možnost Spravovat černou listinu. Rozšíření je velice jednoduché a účelné.

Mohlo by vás zajímat:  YouTube: Od skromného původu až po popularitu

NowStreaming

NowStreaming je rozšíření, jež vám bude posílat nejrůznější oznámení. Díky tomu vám nikdy neunikne žádný stream, který si zařadíte do seznamu. Můžete tak nerušeně brouzdat internetem, a jakmile začne váš oblíbený stream, stačí pouze rozkliknout vyskakovací okno s upozorněním.

Zdroj: https://streamscharts.com/news/best-chrome-extensions-twitch