Přinášíme seznam těch nejlepších mobilních her, které jde hrát i bez připojení k internetu

Přinášíme seznam těch nejlepších mobilních her, které jde hrát i bez připojení k internetu

Rádi si občas na svém telefonu s Androidem zahrajete hru, ale jste u nich neustále limitováni nutností být online? Tak to dnes končí, protože jsme si pro vás připravili seznam těch nejlepších her, ke kterým nepotřebujete připojení k internetu a jdou hrát zcela offline.

Once Upon a Tower

Výborná hra, která v sobě má hromadu známých prvků. Jenže ty jsou zde zcela jiné, než je běžné. Budete hrát za princeznu, která je zamčená ve věži a hlídá ji velký zlý drak. Jenže tady žádný princ nepřijde, je totiž mrtvý a vy se v roli neohrožené princezny pokusíte dostat z této věže naprosto jiným způsobem, než byste čekali. Budete se snažit prokopat. Jenže v tom vám bude bránit spousta nepřátel a samotný drak osobně.

Mohlo by vás zajímat:  Angry Birds jsou znovu na vzestupu. I po letech dokážou oslovit všechny generace

Crossy Road

Velmi jednoduše graficky vypadající hra má rozhodně co nabídnout. Navíc je to přesně taková ta hra, kde si řeknete ještě jednou, než to vypnu, a trávíte u ní další půl hodinu. V této hře se s nejrůznějšími zvířaty budete snažit přejít přes rušnou silnici a nesmíte se srazit s žádným dopravním prostředkem. To by znamenalo jistou smrt a opakování od začátku.

Zdroj obrázku: Freepik

Lazors

Samozřejmě nezapomínáme ani na ty z vás, kdo preferujete logické hry. Tato hra se navíc umístila na Redditu na prvním místě mezi nejoblíbenějšími hrami zdarma. Čeká zde na vás 280 logických úrovní, ve kterých potrápíte svůj mozek.

Mohlo by vás zajímat:  The Last of Us je seriálovým hitem letošního roku. I jiné adaptace stojí za zhlédnutí

Asphalt Nitro

Výborná závodní hra od Gameloftu. Na rozdíl od ostatních dílů této série vám bude stačit pouhých 100 MB volného místa a nepotřebujete ke hraní žádný internet. Čekají zde na vás parádní závody se 125 úrovněmi, které musíte zdolat. Ze začátku to bude jednoduché, ale obtížnost časem adekvátně stoupá.

Plants vs. Zombies 2

Poslední hrou pro dnešní výběr jsme zvolili druhý díl strategické pecky, která si před několika lety získala srdce mnohých z nás. Již podruhé se s odvážnými rostlinami postavíme hladovým zombíkům a nesmíme jim dovolit, aby se dostali k lidským mozkům.

Zdroj: https://toomanyadapters.com/best-mobile-games-no-wifi/