Telefony Xiaomi Mi nabízí skvělý výkon za super cenu. Díky továrnímu nastavení budou znovu jako nové

Dneska už je prakticky nutnost mít chytrý telefon, protože ho používáme na každém rohu. Spoléháme se na něj z několika důvodů. Můžeme díky němu zůstat ve spojení se světem, najdeme si informace, které potřebujeme, nebo díky němu zaplatíme útratu. Okolo nás se objevuje velké množství značek chytrých telefonů a nejvíce z Číny, a to známé značky jako Xiaomi, Oppo, Vivo nebo Realme.

Xiaomi se těší v Česku obrovské oblibě

Celkově nejoblíbenější u nás je s náskokem Xiaomi díky cenové dostupnosti a dobrému výkonu. Na náš trh bylo uvedeno několik řad. Například Redmi Note nebo Mi. Druhá zmíněná řada si získala největší oblibu, protože bezkonkurenční výkon těchto modelů v poměru k ceně je opravdu velmi zajímavý a spousta uživatelů přesně na toto slyší. Tomu všemu dominuje dokonale doladěný systém MIUI, který běží vždy na aktuální verzi Androidu.

Mohlo by vás zajímat:  Nefunkční Wi-Fi mívá často banální řešení. Poradit si dokáže i technický antitalent
Zdroj obrázku: Freepik

Resetujeme modely Mi do továrního nastavení

A u modelové řady Xiaomi Mi se dneska zdržíme a podíváme se krok za krokem na to, jak tyto modely resetovat do továrního nastavení. Nejde o nic složitého, ale mějte na paměti, že jakmile jednou uvedete telefon do továrního nastavení, tak nenávratně přijdete o všechna svá data.

  1. Ve svém chytrém telefonu otevřete možnost Nastavení.
  2. Nyní vyhledejte nabídku jménem O telefonu a klikněte na ni.
  3. Sjeďte až úplně dolů a vyberte zde možnost Obnovit tovární nastavení.
  4. Než potvrdíte tento nenávratný krok, ujistěte se naposledy, že máte zálohovaná všechna data, která potřebujete. Další možnost už mít totiž nebudete. V případě, že je vše v pořádku, pokračujte.
  5. Posledním krokem, který vrátí telefon do stavu, v jakém jste ho koupili, je kliknutí na možnost Vymazat všechna data. Nyní proběhne restart a po dalším zapnutí telefonu máte přístroj jako nový. Alespoň tedy po softwarové stránce, protože odřeniny nebo praskliny to ještě opravit neumí.
Zdroj: https://bestxiaomiproducts.com/how-to-reset-xiaomi-phone/