Popularita NFT stoupá, dokonce koupili populární video původně zveřejněné

Popularita NFT stoupá, dokonce koupili populární video původně zveřejněné

Že byste nikdy neřekli, že kanál NFT dokáže převýšit YT? Už je tomu tak. Právě NFT zakoupil video, které bylo na YT velmi populární. Toto video nese název: „Charlie ukousl můj prst“. Za video byla zaplacena opravdu ohromná částka. Co je to za video, že stálo společnosti NFT utratit takto astronomickou částku za video, které bylo uveřejněno na YT a kolik toto video opravdu stálo se dočtete níže v tomto článku.

Astronomická částka videa

Jistě vás velmi překvapí, jak astronomickou částku NFT za video s originálním názvem „Charlie Bit My Finger“. Svého času to bylo nejsledovanější video na YT. Vyznačuje se velmi krátkou délkou, pouze o necelé minutě. Přesně má 56 s, o to víc neuvěřitelné je, jak vysokou částku za něj NFT zaplatilo. Toto video bylo vyčísleno až na 760 999 dolarů. Tuto aukci složila společnost Origin Protocol a v prohlášení uvedla, že by ráda, aby bylo toto video z YT úplně odstraněno. To se ovšem nepodařilo a toto video se na YT pořád dá najít.  Co je ale neuvěřitelné je, že společnost byla ochotná zaplatit za necelé minutové video tak obrovské množství dolarů.

Mohlo by vás zajímat:  Systém Windows umožňuje nastavení různých akcí po zaklapnutí notebooku

Popularita NFT stále roste

Pokud by se společnosti Origin Protocol opravdu podařilo zařídit, aby bylo video z YT odstraněno, společnosti by to stejně nepomohlo a video by bylo i nadále dohledatelné. Vzhledem k tomu, že video vidělo již 883 milionů, je velmi reálné, že je video někde zálohované a podařilo by se ho na internetu dohledat i jinde než pouze na NFT. Oběma dvojčatům na tomto videu je nyní již 15 let a je možné, že se na NFT objeví reakce na jejich první velmi populární video. A to všechno jsou důkazy, že NFT se svou popularitou opravdu roste. Velmi patrné je to i na finanční částce, kterou byli schopní za toto krátké, i když populární video, obětovat. A pokud jste toto video ještě neviděli, je nejvyšší čas si jej pustit a zjistit, čím přitahuje ostatní uživatele internetu.