Platformy, které umožňují spravovat zprávy z různých aplikací na jednom místě

Zasílání zpráv už není možné pouze formou SMS. S internetovými daty a technologickým pokrokem přišly také různé aplikace pro zasílání zpráv. Jestli vás už nebaví na zprávy odepisovat prostřednictvím jednotlivých aplikací, můžete tyto aplikace spojit do jednoho velkého messengeru. Ptáte se, jak je to možné? V obchodech jsou totiž k dispozici různé platformy, jež sloučí všechny tyto aplikace do jedné. Pojďme se podívat, o jakých platformách je řeč a co všechno umí.

All-in-One Messenger

Jak už hovoří sám o sobě název, jedná se o platformu, která sloučí všechny aplikace do jedné. All-in-One Messenger podporuje více než 40 messengerů, jakými jsou WhatsApp, WeChat, Gmail, Android Messages, LinkedIn, Telegram, Twitter, InstagramTinder. Zatím můžete zapomenout na Apple Messages, Signal, Webex TeamsZoom.

Mohlo by vás zajímat:  Toto jsou signály, že je nejvyšší čas vyměnit starší iPhone za novější model

Aplikace nabízí přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, kde můžete měnit vzhled, spravovat další věci a přepnout si aplikaci do tmavého režimu v případě potřeby. Aplikace sama o sobě je bezpečná a nevyžaduje přihlašovací údaje. Tato platforma je zdarma ke stažení pro zařízení Windows, macOS nebo Linux.

Zdroj obrázku: Freepik

Franz

Franz je skvělou aplikací pro všechny, kteří mají rádi pod kontrolou organizaci svých messenger aplikací na jednom místě. Franz spojuje všechny chatovací a messengerové aplikace pod jednu platformu. V rámci bezplatného plánu si můžete vybrat tři libovolné aplikace ze sedmdesáti. Platforma je zdarma pro operační systémy Windows, macOSLinux.

Mohlo by vás zajímat:  Extrémně nízké teploty mají negativní dopad na komponenty notebooku

Shift

Shift je desktop aplikace, díky které je organizační složka jednoduchou záležitostí. Jedná se opět o platformu, která hladce umožňuje pracovat se zprávami na jednom místě, aniž byste museli řešit zprávy v jednotlivých aplikacích. Výhodou této platformy je, že je kompatibilní s Kalendářem Google, takže je velice snadné přes ni spravovat a řešit různé schůzky. V bezplatné verzi můžete využít dva e-mailové účty, zatímco v placené až 1 000. Shift je zdarma pro WindowsmacOS s možností předplatného.

Zdroj: https://dispatch.m.io/is-there-an-app-that-combines-all-messaging-apps/