Darujte pod stromeček vzpomínky. Vše o společném přátelství získáte z Facebooku na jedno kliknutí

Darujte pod stromeček vzpomínky. Vše o společném přátelství získáte z Facebooku na jedno kliknutí

Už je to spousta let, kdy Facebook poprvé spatřil světlo světa. Mnoho z nás ho užívá více než 10 let a za tu dobu bylo tolik příspěvků, fotek, statusů a všeho napsáno, že byste strávili dlouhé hodiny, ne-li dny čtením všeho, co jste kdy psali. Pokud vás ale zajímá pouze určitá historie příspěvků, fotek a dalších věcí, které vás spojují s konkrétní osobou, čtěte dál, dozvíte se, jak na to.

Co tím můžete získat?

  • Možnost vybrat si konkrétní příspěvky a ty poté použít například jako dárek.
  • Obnovení přátelství.
Mohlo by vás zajímat:  Jeden účet WhatsApp lze používat na více zařízeních současně

Jak vidět historii přátelství s jedním člověkem

Dříve jste museli manuálně najít historii přátelství s konkrétním člověkem zadáním jeho uživatelského jména do profilu ke své webové adrese, zadáním svého nicku/jeho nicku, ale to je zbytečně složitá cesta. Místo toho stačí najet na profil přítele a tam pomocí tří vodorovných teček rozkliknout Podrobnosti o přátelství. Nyní byste měli být přesměrováni na stránku, kde je zobrazena historie mezi vámi a daným člověkem. Na této stránce uvidíte společné zájmy, stránky, skupiny, fotky a jak dlouho jste přáteli.

Mohlo by vás zajímat:  Úprava jasu v telefonu ušetří na baterii několik hodin. Využít lze tři možnosti
Zdroj obrázku: Freepik

Na hlavním kanálu uvidíte taky všechny společné příspěvky, které jste si navzájem označili nebo které jste lajkli či komentovali během doby, co jste přátelé. Tento způsob vyhledání společné historie je skvělým nápadem, jak zavzpomínat na společné časy. Pokud nevíte, co za dárek věnovat příteli, můžete použít třeba dané vzpomínky tím, že si je ořežete, a poté je můžete použít k vytisknutí a udělat tak originální dárek v podobě obrazu nebo fotodeníku.

Podělte se o své vzpomínky s přáteli

Nejste s někým už nějakou dobu v kontaktu nebo bohužel tento člověk již nežije? Můžete si oživit vzpomínky tím, že se podíváte na společné příspěvky, historky, fotky či videa, a můžete zavzpomínat. V prvním případě to můžete využít k obnovení kontaktu a přihodit k tomu právě jeden z bývalých příspěvků, abyste otřepali své přátelství.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/see-relationship-history-two-people-facebook/