Ochraňte svůj smartphone při lyžování. Myslet je potřeba na pády, vlhkost i baterii

Zima je ideálním obdobím pro to, abyste prozkoumali horské vršky a zasněžené sjezdovky z nového pohledu. Lyžování je skvělý sport, kterému se jistě rádi věnujete. Možná ale nevíte, co udělat se svým telefonem, aby fungoval i na sjezdovce a byl v bezpečí. Zjistěte, co potřebujete pro ochranu svého chytrého telefonu, který vám pomůže při lyžování zůstat v kontaktu s ostatními.

Kvalitní pouzdro nesmí chybět

Pevné a voděodolné pouzdro je prvním nákupem, který byste měli udělat. OtterBox nebo LifeProof jsou skvělé možnosti, které váš smartphone zaručeně ochrání před nárazy, pády i nepříznivým počasím. Velkou výhodou těchto pouzder je také fakt, že mají lepší texturu a snadno je udržíte v ruce i v nízkých teplotách a s rukavicemi na rukou.

Mohlo by vás zajímat:  S prohlížečem v telefonu se není nutné smířit. Jednoduše jde vyměnit za lepší

Nechte si telefon v náprsní kapse

Rozhodně si při lyžování nedávejte telefon do kapsy u kalhot. Vaše boky a zadek budou první místa, na která spadnete. A váš telefon by to nemusel přežít ani přes kvalitní pouzdro. Na sjezdovce na sobě budete mít jistě bundu s dobrou náprsní kapsou na vnitřní straně. Tato kapsa bude pro mobil ideální. Ochráníte ho před nárazy, bude v teple na vašem těle a navíc ho budete mít neustále po ruce.

Zdroj obrázku: Freepik

Vezměte si s sebou tašku na zip

Taška na zip je skvělou možností, jak se ujistit, že váš telefon nebude mokrý. Obyčejný plastový sáček na zip z kuchyně vám pomůže. Až budete mít zmrzlé nebo mokré ruce, snadno budete s přístrojem pracovat, aniž byste namočili displej. Možná to nezní jako důležitá rada, ale věřte, že se vám pak bude s mobilem ve sněhu pracovat mnohem snáze.

Mohlo by vás zajímat:  Zjistěte, kdo si prohlíží vaše příspěvky na Instagramu

Vypněte všechny nepotřebné funkce

Kromě fyzické ochrany telefonu byste neměli zapomínat na jeho baterii. Nízké teploty pro ni nejsou ideální. Ujistěte se, že máte vypnuté aplikace na pozadí a další služby, které právě nepotřebujete. Ušetříte tím svou baterii, která díky tomu vydrží mnohem déle. Pokud necháte zapnutou Wi-Fi, Bluetooth nebo LTE, smartphone bude neustále hledat signál, což rychle vybije baterii.

Zdroj: https://keebos.com/blogs/news/how-to-keep-your-phone-safe-while-skiing