Kam schovat telefon, když kapsa chybí: možnosti jsou široké, stačí si vybrat

Kam schovat telefon, když kapsa chybí: možnosti jsou široké, stačí si vybrat

Mobilní telefony patří k našim nepostradatelným parťákům, kamkoliv jdeme. Někdy jsme oblečení tak, že nemáme mobilní telefon kam uložit. Zkrátka a jednoduše, chybí kapsy. Ženy tímto problémem trpí mnohem častěji než muži. Pro lepší představu, představte si ženu v kalhotách nebo legínách na jógu nebo v šatech, kam tedy uložit mobilní telefon? Řešením se zdá nosit telefon v ruce, ale je zde riziko zapomenutí přístroje nebo jeho upuštění a následné poškození. Navíc co si budeme povídat, nosit telefon celý den v ruce není zrovna lákavá představa. Jak tedy v takových situacích improvizovat?

Mohlo by vás zajímat:  Barvy a jas monitoru jde doladit k dokonalosti. Získáte tak nejlepší obraz pro každou příležitost

Lanyardy nebo pásky na ruce

Lanyard je šňůrka, která vám visí na krku a nese telefon, něco jako klasická klíčenka. Základní modely jsou složeny z provázku a igelitového sáčku pro uchycení telefonu. Většinou jsou voděodolné. Dražším modelem budete stylovější, takže váš telefon dostane šmrnc. Nošení a sundávání lanyardu je velice snadné. Skvěle ho využijí hlavně pracovníci v kanceláři a další, kteří nemají fyzicky namáhavou práci, v případě dělnické práce nebo běžecké aktivity vám bude spíše na obtíž.

Mohlo by vás zajímat:  Při přehřátí hodinek Apple Watch je důležité zvolit správný postup

Pokud jsme se bavili o lanyardech jako překážející pro běžecké a další sportovní aktivity, tak pásek na ruku je pro sportování jako dělaný. Tyto pásky jsou průhledné a umožní nerušené sledování času nebo displeje telefonu, a dokonce je vybaven otvorem pro připojení sluchátek. Pásky jsou k dispozici v různých variantách.

Zdroj obrázku: Freepik

Sportovní podprsenka

U sportování zatím zůstaneme. Na trhu jsou k dispozici sportovní podprsenkyvestavěnými kapsami, takže se můžete plně soustředit na cvičení. Většina těchto podprsenek obsahuje pouze zadní kapsy, které jsou hůře dostupné. Existují i varianty s kapsami vepředu, ale ze zdravotního hlediska se nedoporučují.

Mohlo by vás zajímat:  Zprávu na Google Messages lze odložit s pozdějším upozorněním

Pouzdro na mobilní telefon, které si můžete dát na opasek

Je to velice snadné, stačí, abyste měli kalhoty s páskem, a můžete si toto pouzdro zavěsit za opasek. Ocení to zejména muži, kteří jsou ve společnosti, ale jejich kapsy nejsou hluboké nebo nejsou na kalhotách. Nemusí se jednat pouze o muže, ocení je také maminky, otcové, cestovatelé, učitelé, turisté, sportovní fanoušci.

Zdroj: https://www.turtlebackcase.com/blog/5-easy-ways-to-carry-your-phone-without-pockets/