Nic netrvá věčně, ani na Netflixu. Zjistěte včas, jestli váš seriál nebude vyřazený z nabídky

Nic netrvá věčně, ani na Netflixu. Zjistěte včas, jestli váš seriál nebude vyřazený z nabídky

Netflix je streamovací platforma, v jejíž nabídce najdeme filmy, seriály a různé dokumenty. Po čase užívání může být někdy těžké vybrat si titul, který chceme sledovat. Jenomže nabídka je flexibilní a čas od času některé tituly zmizí. Co se týče filmů nebo dokumentů, tak není namístě žádná panika, ale co když sledujeme seriál, kde nejsme ani v půlce, a najednou zjistíme, že jej Netflix stáhne ze své nabídky?

Začněte se svým seznamem

Netflix umožňuje vytvořit si vlastní seznam titulů, o které máte zájem. Můžete si do něj přidávat filmy nebo seriály. Jsou jenom tři důvody, jak tituly mohou zmizet z vašeho seznamu, a to buď vámi samotnými, nebo že jej Netflix stáhne z nabídky, nebo je tu možnost třetí, i když nevšední, a to lokální omezení. Do svého seznamu můžete přidat až 2 000 titulů, tituly jsou řazeny tak, abyste měli přehled, se kterými se brzy Netflix rozloučí.

Mohlo by vás zajímat:  Lepší signál zajistí restart telefonu, výměna SIM karty nebo změna držení telefonu
Zdroj obrázku: Freepik

Sledujte upozornění a napoví vám i detail samotného titulu

Máte zapnuté upozornění na chytrém telefonu? Jestli ano, tak je to další z možností, jak zjistit, že některé tituly budou brzy staženy z nabídky Netflixu.

Během prohlížení nabídky můžete rozkliknout titul, který vás zajímá. Zde můžete zjistit podrobnosti, jakými jsou:

  • herecké obsazení,
  • žánr,
  • délka,
  • krátký popis.

Kromě výše zmíněných si můžete všimnout někdy i data, kde je napsáno, kdy bude daný titul stažen z nabídky.

Google nebo Facebook

Když vše ostatní selže nebo nechcete ztrácet jednoduše čas, můžete využít služby Googlu. Stačí zadat, které tituly končí v daný měsíc nebo rok, a najdete nespočet stránek, kde tyto informace najdete.

Mohlo by vás zajímat:  Předejít přehřívání telefonu lze správným používáním aplikací i vhodnou nabíječkou

Máte účet na sociálních sítích? Výborně, i zde můžete dostat informaci o tom, zda některé filmy či seriály končí. Netflix můžete sledovat na Facebooku, Twitteru, Instagramu, YouTube nebo Pinterestu. Zároveň ale nedoporučujeme, abyste sledovali všechny zároveň. Následný spam ze všech aplikací může být poněkud otravný. Samozřejmě ale můžete ztišit upozornění.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/find-out-what-movies-shows-are-leaving-netflix/