Tohle jsou nejlepší offline hry pro Android. Ve všech směrech to bude pořádná jízda

Tohle jsou nejlepší offline hry pro Android. Ve všech směrech to bude pořádná jízda

Ať už patříte k vášnivým hráčům, nebo si jen chcete zpříjemnit dlouhé cestování, určitě vás potěší zjištění, že obchod Google Play nabízí kvalitní offline hry, které nevyžadují pro hraní internetové připojení. Pro jejich stažení je samozřejmě vyžadován internet. Jakmile se dostanete do obchodu, už stačí pouze procházet různými žánry, a že je na výběr opravdu mnoho, to zjistíte sami.

Into the Dead 2

První díl této postapokalyptické zombie hry spočíval v utíkání před hordami zombie. Pokračování této hry je rozděleno na sedm kapitol v šedesáti úrovních. Největší změnou je příběhová linie. Ovládáte Jamese, s kterým se musíte dostat ke své sestře Helen a dceři Maggie a zachránit je před hladovými zombie.

Mohlo by vás zajímat:  Cestovní deník v telefonu: šikovné aplikace uchovají fotografie a detaily cesty na jednom místě

Lesk dodává hře zejména strhující rozhovory Helen a Maggie. Dozvíte se jejich zážitky a strasti, než jste se opět shledali. Hra nabízí možnost vylepšování zbrojního arzenálu a různé zvířecí společníky, kteří vám pomohou se zombie. Ačkoli se jedná o offline hru, hra disponuje vedlejšími příběhy a nekonečným režimem běhání. Zajímavostí je možnost dohrát hru různými způsoby.

Zdroj obrázku: Freepik

Plants vs. Zombies 2

Psal se rok 2013, kdy byla uvedena na trh hra Plants vs. Zombies 2. Ani téměř po deseti letech její popularita neklesla. Stále se jedná o jednu z nejlepších strategických her pro mobilní telefony. Účel hry spočívá v ubránění svého pozemku rostlinami se zvláštními schopnostmi před zombie. Jedinou nevýhodou může být příliš velká obtížnost, která může vést k mikrotransakcím, díky nímž si usnadníte postup ve hře.

Mohlo by vás zajímat:  Drony hrají důležitou roli. Uplatnění nacházejí ve vojenství i běžném životě

Asphalt Nitro

Asphalt Nitro je „chudším“ bratrem dalších sérií závodů Asphalt. Na rozdíl od nich není náročný na místo a funguje i na starším hardwaru. Jedinou nevýhodou je tedy slabší grafika oproti plnějším variantám, nicméně na hratelnosti to nic nemění. K dispozici je 125 úrovní, z nichž je každá těžší a těžší. Existuje mnoho závodních her, ale jen málokterá nabídne takovou porci zábavy v offline režimu jako Asphalt Nitro.

Zdroj: https://www.sammobile.com/news/best-offline-games-android-no-wi-fi/