Nejlepší pluginy pro ChatGPT, které vylepší práci s úlohami a řešení problémů

ChatGPT je hitem posledního půlroku. Při svém spuštění doslova zbořil internet a stal se tématem číslo jedna. UI chatbot dokáže vygenerovat pozoruhodný text během pár vteřin. Dokáže s vámi komunikovat, jako byste téměř komunikovali s člověkem. Své mouchy ale má. I když je schopen vygenerovat obrovské množství slov, kolikrát nejsou relevantní a lze snadno poznat, že se jedná o text vygenerovaný UI, a ne člověkem. Po vydání GPT-4 spustilo OpenAI nové pluginy. Ne všechny ale stojí za to. Jaké pluginy patří k těm lepším?

Mohlo by vás zajímat:  Při výběru bezdrátové nabíječky je třeba vzít v potaz několik parametrů

Wolfram

Mnoho zásuvných modulů ChatGPT nabízí minimální vylepšení schopností ChatGPT, plugin Wolfram posouvá tento potenciál výše. UI je tak mnohem chytřejší v reálném čase, než kdybyste používali UI v původní verzi. Získává lepší reálná data, poradí si se složitými matematickými úlohamizíská velký datový soubor pečlivě upravených dat. Oproti původní verzi ChatGPT, která často trpěla halucinacemi, se jedná o velice příjemnou změnu.

Zdroj obrázku: Freepik

ChatWithPDF

Jak již samotný název vypovídá, jedná se o práci především se soubory PDF. Stačí sdílet odkaz k PDF souboru a začít se ptát. Tento modul vám umožní efektivně pracovat s PDF souborem, ať už chcete získat informace, nebo se připravit na zkoušku.

Mohlo by vás zajímat:  Práce s Windows nemůže být snazší. Šikovné klávesové zkratky vše na maximum ulehčí

What to Watch

Pro fanoušky seriálů a filmů je tento plugin jako dělaný. Díky tomuto pluginu vyfiltrujete velké množství titulů, aby se vám vygenerovaly tituly, které jste třeba neviděli. Stačí, abyste popsali, jaký žánr filmu, seriálu nebo dokumentu toužíte vidět. Například můžete požádat umělou inteligenci, aby vám našla film, který bude psychologický, ale zároveň akční a evropské produkce. Následně vám vyjede několik tipů. Jednu nevýhodu tento plugin zatím má, a to je jeho databáze. Veškeré tituly jsou evidovány pouze do roku 2021. Nicméně v budoucnu lze očekávat, že se tato databáze rozšíří o aktuální snímky.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/best-chatgpt-plugins/