Na milovníky knih čeká spousta skvělých aplikací, které ze čtení udělají zážitek

Na milovníky knih čeká spousta skvělých aplikací, které ze čtení udělají zážitek

Pokud patříte mezi milovníky knih, pak by vám neměly ujít aplikace, které jsme si pro vás v dnešním článku připravili. Vybrali jsme ty nejlepší aplikace pro knihomoly. Pokud k nim tedy patříte i vy, rozhodně se podívejte na náš seznam. Ke čtení knih už je dávno nemusíte mít u sebe. Dnes vám stačí telefon a jedna z mnoha aplikací, které jsou k tomu určeny.

Díky těmto aplikacím budete mít knihy vždy u sebe

Zdroj obrázku: Freepik
  1. Wattpad – Zajímavý nápad je spojen právě s touto aplikací. Jedná se o platformu, kde se mohou autoři spojit přímo se svými čtenáři. Jedná se tedy o aplikace, kde kromě čtení knih můžete i komunikovat s ostatními. Například můžete komentovat díla nebo si jen tak popovídat, o čem vás napadne.
  2. Libby – Díky této zajímavé aplikaci můžete spojit svou místní knihovnu z moderní technologií. Nemusíte si knihy jenom kupovat, existují přece i knihovny a rozhodně máte nějakou i ve svém městě. Stačí se zeptat ve své knihovně, zda tuto aplikaci podporují, a pokud ano, pak nic nebrání tomu, abyste si začali půjčovat digitálně.
  3. Inkitt – Není to jen tak obyčejná aplikace pro čtení knih. Tahle byla speciálně navržena pro čtení beletrií. Velká část děl, která zde najdete, jsou z nezávislé tvorby. Co se týče žánrů, vybírat můžete mezi romantikou, fantasy a sci-fi. Případně podobnými. Navíc si můžete každý měsíc zkouknout statistiky, kolik jste toho načetli.
  4. Leio – Pokud máte iPhone, pak vám představujeme jednu z nejlepších aplikací pro čtení knih a statistiky. Navíc zde je i funkce sledování času, a vy tak můžete přesně zjistit, jak dlouho jste knihu četli.
  5. Poetizer – Nezapomínáme ani na milovníky básní. Pokud tento žánr preferujete, pak zde jich najdete opravdu obrovskou hromadu. Navíc každý uživatel se může podělit o své výtvory a sdílet je mezi ostatní uživatele.
Mohlo by vás zajímat:  Pracovat v kuse několik hodin vydrží málokdo. S dobře nastavenými přestávkami zvládne člověk mnohem víc

Z těchto pěti si určitě každý zvolí svou novou oblíbenou aplikaci.

Zdroj: https://www.oberlo.com/blog/ebook-apps