Na milovníky knih čeká spousta skvělých aplikací, které ze čtení udělají zážitek

Pokud patříte mezi milovníky knih, pak by vám neměly ujít aplikace, které jsme si pro vás v dnešním článku připravili. Vybrali jsme ty nejlepší aplikace pro knihomoly. Pokud k nim tedy patříte i vy, rozhodně se podívejte na náš seznam. Ke čtení knih už je dávno nemusíte mít u sebe. Dnes vám stačí telefon a jedna z mnoha aplikací, které jsou k tomu určeny.

Díky těmto aplikacím budete mít knihy vždy u sebe

Zdroj obrázku: Freepik
  1. Wattpad – Zajímavý nápad je spojen právě s touto aplikací. Jedná se o platformu, kde se mohou autoři spojit přímo se svými čtenáři. Jedná se tedy o aplikace, kde kromě čtení knih můžete i komunikovat s ostatními. Například můžete komentovat díla nebo si jen tak popovídat, o čem vás napadne.
  2. Libby – Díky této zajímavé aplikaci můžete spojit svou místní knihovnu z moderní technologií. Nemusíte si knihy jenom kupovat, existují přece i knihovny a rozhodně máte nějakou i ve svém městě. Stačí se zeptat ve své knihovně, zda tuto aplikaci podporují, a pokud ano, pak nic nebrání tomu, abyste si začali půjčovat digitálně.
  3. Inkitt – Není to jen tak obyčejná aplikace pro čtení knih. Tahle byla speciálně navržena pro čtení beletrií. Velká část děl, která zde najdete, jsou z nezávislé tvorby. Co se týče žánrů, vybírat můžete mezi romantikou, fantasy a sci-fi. Případně podobnými. Navíc si můžete každý měsíc zkouknout statistiky, kolik jste toho načetli.
  4. Leio – Pokud máte iPhone, pak vám představujeme jednu z nejlepších aplikací pro čtení knih a statistiky. Navíc zde je i funkce sledování času, a vy tak můžete přesně zjistit, jak dlouho jste knihu četli.
  5. Poetizer – Nezapomínáme ani na milovníky básní. Pokud tento žánr preferujete, pak zde jich najdete opravdu obrovskou hromadu. Navíc každý uživatel se může podělit o své výtvory a sdílet je mezi ostatní uživatele.
Mohlo by vás zajímat:  Společnostem Apple a Samsung roste konkurence. Levné čínské modely útočí na jejich pozice

Z těchto pěti si určitě každý zvolí svou novou oblíbenou aplikaci.

Zdroj: https://www.oberlo.com/blog/ebook-apps