Hru Chrome Dinosaur lze hrát na Android zařízení kdykoli

Internet nám dělá společnost několik desítek let. Za tu dobu urazil obrovský kus cesty. Pro prohlížení internetových stránek je zapotřebí užít internetového prohlížeče. Existuje hned několik prohlížečů, ale mezi nejoblíbenější patří Google Chrome. Nebudeme tady rozebírat jeho přednosti nebo naopak, ale víte, co se stane, když přijde výpadek internetového připojení? Spousta z vás ví, ale ti, co neví, tak v PC verzi prohlížeče se objeví na stránce dinosaurus (Chrome Dinosaur). S ním můžete zažít zábavu, kterou si můžete zkrátit dobu, než se vrátí internetové připojení. Jestli máte zařízení Android, můžete hrát tuto hru, kdykoliv se vám zamane.

Mohlo by vás zajímat:  Problémy se synchronizací e-mailu v Androidu vyřeší jednoduché nastavení nebo aktualizace

Google Chrome Dinosaur

Google Chrome Dinosaur je postavička dinosaura, která se objeví na prázdné stránce, jakmile přestane přijímat data z internetu, dokud se internetové připojení neobnoví. Cílem této hry je ovládání pixelového dinosaura, jenž běží nekonečnou trasu, a vaším cílem je přeskakovat různé překážky v podobě kaktusů, kachen a pterodaktylů. Dinosaura ovládáte mezerníkem nebo prsty na displeji telefonu/tabletu. Čím dále se dostanete, tím vyšší skóre zaznamenáte.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak přidat dinosaura do zařízení Android

Existuje spousta užitečných widgetů Google, jež si můžete přidat na svou domovskou obrazovku, ale hra Chrome Dinosaur je klasika. Je snadné se vžít do této hry, že na chvíli ztratíte pojem o čase, a může vás nemile překvapit, když se blížíte k překonání osobního rekordu a najednou se stránka načte. Jestliže se chcete vyhnout takovým překvapením, můžete si ho přidat na domovskou obrazovku Android jako widget. Jak postupovat?

  • Na domovské obrazovce podržte prstem prázdné místo.
  • Klikněte na možnost Widgety.
  • Přejděte do sekce Chrome a rozbalte ji.
  • Zvolte widget Chrome Dinosaur.
  • Přetáhněte jej na požadované místo na domovské obrazovce.
Mohlo by vás zajímat:  Nejnovější funkce odemkne iPhone i s respirátorem na obličeji. Alternativu nabízí i starší modely

Nyní, když máte vše hotové, můžete začít hrát. Hodně štěstí!

Zdroj: https://www.makeuseof.com/how-to-add-google-chrome-dinosaur-game-to-android/