Google Assistant zažene nudu. Odpověď najde i na nejbizarnější otázky

Google Assistant zažene nudu. Odpověď najde i na nejbizarnější otázky

Apple disponuje hlasovou poradkyní Siri. Díky ní si můžete usnadnit spoustu věcí, stejně jako zažít srandu. Pomůže vám téměř s čímkoliv, ale na českou lokalizaci stále čekáme. Disponuje něčím podobným i Android zařízení? Ano, odpovědí je Google Asistent, nebo dokonce reproduktor Google Nest nebo Home.

Chytří asistenti jsou užiteční, stejně jako vtipní. I když iPhone disponuje poradkyní Siri, i tam je možné použít Google Asistenta. Můžete se zeptat de facto na cokoliv a pomůže s různými problémy a otázkami, jako je například:

  • navigace,
  • vyhledání informací,
  • zobrazení sportovních výsledků,
  • vytočení čísla,
Mohlo by vás zajímat:  Chemické bomby na dně Baltu? Loď má pomoci s odzbrojením

a spousta dalších. Pokud nezná odpověď na vaše požadavky, tak může vtipně zareagovat a rozesmát vás. Třeba když zkusíte frázi, aby za vás umyl nádobí, tak imituje zvuk umývajícího nádobí.

Zdroj obrázku: Freepik

Rozveselí ve smutných chvílích

Pokud máte náladu pod psa, můžou vám zvednout náladu vtipné výstupy asistenta. Můžete se ho zkusit zeptat, zda vám zazpívá nějakou písničku nebo poví vtip. Může nahrát i svou sebedestrukci, tak jak to znáte z různých her nebo filmů, kdy začne odpočtem a následně použije zvukové pozadí výbuchu.

Mohlo by vás zajímat:  Kybernetická bezpečnost se neustále zlepšuje a pomáhá čelit nejnovějším hrozbám

Opravdu množství vtipných otázek, na které si myslíte, že Google nemůže znát odpověď, vám vytře zrak a ještě vás pobaví!

Obrovská porce zábavy, kterou vám poskytne Google

Můžete se zkusit zeptat, co vám odpoví na zapeklitou otázku, na kterou by vám nejspíš odpověděl podobně jen Sheldon Cooper z The Big Bang Theory a pár podobně smýšlejících jedinců. Odpověď zní „USS Enterprise s Obi-Wanem Kenobim u kormidla“.

Ať už si povídáte s asistentem vy, nebo vaše ratolesti, poskytne vám opravdu velkou porci zábavy a může vám pomoci k lepší náladě. Jak už bylo výše zmíněno, kromě srandiček je užitečný, i co se týče získání informací a rad. S používáním to ale nepřehánějte, zvláště pozor na děti, aby si nezvykly a nepoužívaly asistenta jako kamaráda. Kamarády by si děti měly hledat v reálném životě. Jako třešničku na dortu se můžete asistenta zeptat, kdo je lepší, zda on, nebo Siri.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/funny-questions-ask-google-home/