Chatbot Microsoft Bing je nově dostupný pro všechny uživatele internetu

Umělá inteligence zaznamenala neuvěřitelný pokrok během půlroku. Nyní můžeme komunikovat prostřednictvím nejrůznějších chatbotů, ptát se lze téměř na cokoliv. Není tak problém požádat umělou inteligenci o shrnutí nejrůznějších dat nebo témat. I když má své nedostatky, určitě se jedná o zjednodušení, na které dlouho spousta lidí nebo společností čekaly. Během pár vteřin je vám chatbot schopen poskytnout spoustu informací. Microsoft Bing je jeden z chatbotů, který je k dispozici na internetu. Při svém spuštění musel být uživatel registrovaný, jinak mu byl přístup odepřen. V nynějších dnech jsou tato omezení pryč.

Mohlo by vás zajímat:  Prohlížeč Neeva slibuje maximální ochranu soukromí bez sledování a reklam. Má však několik háčků

Větší volnost

Obrovskou novinou a dobrou zprávu pro ty, co nevlastní účet Microsoft, je, že služba je dostupná pro všechny. Tuto novinu sdělil prostřednictvím Twitteru viceprezident pro růst a distribuci společnosti Microsoft Michael Schechter. Nyní se můžete opravdu zeptat na cokoliv chatbotu Bing Chat. Na výběr máte z možností:

  • creative,
  • balanced,
  • precise.
Zdroj obrázku: Freepik

Limit v počtu otázek

I když bylo psáno, že chatbot není ničím omezen, není to úplná pravda. Omezení se týká počtu otázek, které můžete položit umělé inteligenci. Konkrétně se jedná o pět otázek, které můžete uložit chatbotu na jednu relaci. V praxi to znamená, že dostanete pět odpovědí na pět otázek, které uložíte. Toto omezení lze obejít, pokud se přihlásíte prostřednictvím Microsoft účtu. Po přihlášení k účtu Microsoft pomocí Bing získáte až 20 otázek, což je čtyřnásobek. Určitě stojí za to o tom popřemýšlet, abyste se zaregistrovali a přihlásili.

Mohlo by vás zajímat:  Nepoužívejte veřejné USB nabíjecí stanice! Proč jsou nebezpečné?

Nebojte se vyzkoušet Bing zdarma

Umělá inteligence je super věc, jestliže potřebujete a chcete získat informace z internetu během krátké doby. Bohužel ne vždy je stoprocentně důvěryhodná, každopádně vám to ušetří čas, i kdybyste ověřovali konkrétní výsledek. Nyní už není vyžadováno, abyste byli přihlášeni k účtu Microsoft. Co je však vyžadováno, to je prohlížeč Microsoft Edge, bez něj totiž nezískáte přístup k chatbotu Bing.

Zdroj: https://pureinfotech.com/bing-chat-ai-without-microsoft-account/