Adventní kalendáře, se kterými bude čekání na Vánoce zábava: to nejlepší ze světa dětí

Vánoce jsou především svátky klidu a míru. Rodiče mají plné ruce práce s přípravou, aby byla domácnost pořádně nachystaná na tyto svátky, na druhé straně netrpělivě vyčkávají děti, které se těší na dárky a pojídání sladkostí. Mezi typické předvánoční dárky patří adventní kalendáře, díky kterým si děti odpočítávají dny před nadcházejícími Vánoci. Co když ale vaše dítě trpí alergií na čokoládu nebo ji jednoduše nemá rádo? Existuje naštěstí spousta kalendářů, které jsou k dispozici na trhu.

Adventní kalendář Pokémon nebo Playmobil

Jako první náhradu za čokoládový kalendář můžete zkusit adventní kalendář s pokémony. Adventní kalendář obsahuje 24 vinylových miniatur pokémonů. Tyto postavičky jsou vysoké 2–5 cm. Jedinou nevýhodou je vysoká cena.

Dalším adventním kalendářem je Playmobil, kde je uvnitř ukryto 24 překvapení s vánoční tematikou a který po dokončení ukáže Santovu dílnu spolu s jeho skřítky. Mezi hračky patří Santovy sáně, vláček a další. Jedinou nevýhodou je opět vysoká cena.

Mohlo by vás zajímat:  S aplikací Hide My Email zůstane soukromá adresa vždy v bezpečí
Zdroj obrázku: Freepik

Adventní kalendář Star Wars Micro Force a LEGO Star Wars

Pokud jste vy nebo vaše dítě fanouškem Star Wars, pak vás určitě potěší adventní kalendář Star Wars Micro Force. Opět zde najdete 24 ikonických figurek a sedm exkluzivních nálepek. Tento dárek je ideální volbou pro každého fanouška této série bez ohledu na věk. Nevýhodou je malá velikost figurek.

Dalším adventním kalendářem je LEGO Star Wars. Adventní kalendář LEGO Star Wars spojuje to nejlepší z LEGO a Star Wars, aby bylo předvánoční období tím nejlepším a nejzajímavějším. Výběr je neskutečný, najdete v něm i různá vozidla, postavy z řady filmů, seriálů, včetně Mandaloriana. Nevýhoda je tady opět v pořizovací ceně.

Adventní kalendář Hot Wheels

Hot Wheels je u dětí extrémně oblíbenou záležitostí. Balení obsahuje osm aut včetně podložky na hraní. Tento adventní kalendář nabízí zábavu v podobě rampy a dalšího příslušenství. Jedinou nevýhodou je počet aut, kterých je pouze 8.

Zdroj: https://www.hellomagazine.com/healthandbeauty/mother-and-baby/2020090796729/best-advent-calendars-for-kids/