Zjistěte, kdo vás sleduje. Na Facebooku je to snadné, mít přehled se vyplatí

Zjistěte, kdo vás sleduje. Na Facebooku je to snadné, mít přehled se vyplatí

Uživatelé na Facebooku se dělí do dvou skupin. Můžete mít přátele a sledující. Jestli vám záleží na získávání více sledujících na Facebooku stejně jako na získávání přátel, možná byste měli nejdřív vědět, kdo vás na Facebooku sleduje. Podle toho poznáte, jaké skupiny lidí se zajímají o váš obsah. Podívejme se na návod, jak zjistíte počet svých fanoušků na této sociální síti.

Jak zjistit své sledující na počítači

Webová verze Facebooku se od mobilní verze trochu liší. Na počítači přesně neuvidíte, kolik máte sledujících. Jestli se to chcete dozvědět, musíte se k tomu nejdřív proklikat. V první řadě se přihlaste ke svému účtu na Facebooku prostřednictvím webového prohlížeče. Potom klikněte na své jméno na postranním panelu. Na profilu najděte položku Přátelé. V pravé části najdete nabídku Více (More). Tam máte možnost Sledující a uvidíte všechny jedince, kteří vás sledují.

Mohlo by vás zajímat:  Chybová zpráva „Unusual Traffic“ od Googlu může mít až 5 důvodů. Řešení ale vždy existuje
Zdroj obrázku: Freepik

Jak zjistit, kdo vás sleduje na mobilu

Mobilní aplikace Facebooku funguje trochu jinak. Zde máte možnost přistoupit k seznamu sledujících a také vidět počet lidí, kteří vás na Facebooku sledují. Tak si velmi jednoduše uděláte představu o tom, kolik lidí vás během času sledovalo a přestalo sledovat. Klepněte na svůj profilový obrázek (vlevo nahoře). V nabídce najdete Zobrazit informace o vašem profilu a na konci je Sledující. Klepněte na Zobrazit vše a uvidíte počet sledujících na Facebooku.

Proč nevidíte své sledující na Facebooku?

Máte problémy se seznamem sledujících na svém profilu na sociálních sítích? Může to být jednoduše tím, že je vaše mobilní aplikace zastaralá. Nezapomeňte ji pravidelně aktualizovat. Navíc tuto možnost neuvidíte, pokud vás nikdo nesleduje. Jestli jste tuto položku na profilu nenašli, pravděpodobně žádné sledující nemáte. Podívejte se na nastavení svého soukromí a zamyslete se nad způsobem, jak svůj profil propagujete, jestli jsou pro vás sledující skutečně důležití.

Zdroj: https://www.businessinsider.com/guides/tech/how-to-see-who-is-following-you-on-facebook