Zbavte se nežádoucích komentářů v aplikaci TikTok

Internet nebo sociální sítě jsou skvělým místem, kde najdete spoustu informací, zajímavých příspěvků, fotek, videí nebo uživatelů. Má to ale také svou stinnou stránku. Ne vždy se setkáte s pozitivním obsahem, což platí na sociálních sítích dvojnásob. Jak se zbavit nechtěných komentářů na sociální platformě TikTok?

Řešení leží v nastavení

Nabízí se hned několik způsobů, jak se jich zbavit. Tato první metoda vám sice zabere více času, ale zato budete mít pod kontrolou všechny komentáře. Rozklikněte na svém profilu ikonu hamburgeru a zvolte Nastavení a soukromí. Poté přejděte na Soukromí -> Komentáře -> Filtrovat všechny komentáře. Zapnutím této funkce zamezíte zveřejnění komentářů, dokud je sami neschválíte. Jedná se tak o účinný způsob, který zamezuje chaosu na vašem kanálu.

Mohlo by vás zajímat:  Při stahování aplikací do telefonu je důležité dbát na bezpečnost

Nabízí se ještě drastičtější metoda, a to v úplné blokaci komentářů. K tomu dochází, když vám dojde trpělivost a někdo vás stabilně uráží nebo shazuje. Ve výše zmíněné nabídce přejděte do sekce Komentáře a u dotazu, kdo všechno může komentovat vaše příspěvky, zvolte možnost Nikdo.

Zdroj obrázku: Freepik

Odfiltrujte nežádoucí obsah

Efektivnějším způsobem, který vám zároveň ušetří i čas, je použití automatického filtru TikTok. Najeďte do možnosti Filtrovat všechny komentáře a vyskočí na vás tři možnosti:

  • nevhodný nebo urážlivý obsah,
  • vulgarity a nadávky,
  • reklamy a spam.
Mohlo by vás zajímat:  Phishingových útoků přibývá raketovým tempem. Vyhlídky pro rok 2023 nejsou nijak optimistické

Filtr lze upravit pro každý typ komentáře a vybrat si lze mezi automatickým filtrem, s menší kontrolou a s větší kontrolou. Přizpůsobením těchto komentářů se zbavíte nechtěných komentářů i uživatelů.

Vytřiďte si svůj seznam

Stejně jako u jiných sociálních sítí tak i zde je možnost nastavení, aby vám mohli komentovat příspěvky pouze sledující. Tímto nastavením se vyhnete zbytečným trollům a dalším nepřejícím uživatelům. A pokud se i přesto najde někdo problémový, tak jej z tohoto seznamu můžete odstranit. Pamatujte, že vy jste pánem svého účtu a záleží pouze na vás, kdo může sledovat váš kanál a kdo má jaké pravomoci.

Zdroj: https://sociality.io/blog/manage-tiktok-comments/