Twitter otravnými zvuky nešetří. Dopřejte si konečně klid a ztlumte upozornění

Twitter otravnými zvuky nešetří. Dopřejte si konečně klid a ztlumte upozornění

Twitter je platforma, kde se dozvíte informace mezi prvními. Pokud používáte Twitter dlouho, nemůže vám uniknout, že po obnovení feedu Twitter na sebe upozorní zvukovou výstrahou. Nic zvláštního, tímto oplývá i Facebook a další aplikace, jenomže pro někoho může být toto upozornění značně iritující. Jak se tedy zbavit tohoto otravného upozornění?

Twitter urazil dalekou cestu a nové aktualizace dodávají aplikaci větší šmrnc. Jediné minus je iritující zvuk, který se objeví, jakmile se snažíte obnovit domovskou stránku. Naštěstí existuje možnost, jak se tohoto obtěžujícího zvuku zbavit.

Mohlo by vás zajímat:  Jak co nejlépe připravit telefon na prodej

Ztlumte si všechny zvuky na svém zařízení

Na svém mobilním zařízení máte možnost vypnout si všechna upozornění. Toto není užitečné pouze v tomto případě, ale i u ostatních aplikací, anebo když jste v situaci, kdy nepotřebujete být rušeni. Jenomže na druhou stranu ne všechny si můžete ponechat vypnuté a taky proč byste měli tlumit zvuky jenom kvůli jedné aplikaci. Navíc proč přicházet o důležité a nové tweety, právě proto Twitter máme, a existuje i jiný způsob, jak se zbavit tohoto otravného zvuku.

Mohlo by vás zajímat:  I chytrá zařízení se mohou mýlit. Chybně zobrazovaný čas je někdy nutné opravit razantním způsobem
Zdroj obrázku: Freepik

Jak zrušit konkrétní zvuk na Twitteru?

Můžete tedy zůstat v klidu a nemusíte nadále trpět tento otravný zvuk nebo tlumit upozornění na svém mobilním zařízení. Stačí postupovat následujícími kroky:

  • Přihlaste se na svůj účet pomocí svého uživatelského jména nebo e-mailu a hesla.
  • Dostaňte se do menu (přejeďte prstem doprava nebo klikněte na svůj profil).
  • Klikněte na Settings & Support a zvolte Settings and privacy (Nastavení & podpora -> Nastavení a soukromí).
  • Dále postupujte: Accessibility -> Display and languages -> Display and sound (Usnadnění -> Zobrazení a jazyky -> Zobrazení a zvuky).
  • Zde vypněte možnost Sound effects (Zvukové efekty).
Mohlo by vás zajímat:  Při výběru počítačové myši máme velký výběr. Vhodné je zvážit několik parametrů

Nyní máte vyhráno. Jak vidíte, není to nic složitého a nemusíte trpět nadále otravný zvuk. Můžete si tak naplno vychutnat všechny výhody této aplikace.

Zdroj: https://www.theverge.com/2022/7/21/23273010/twitter-refresh-sound-turn-off-how-to