Užijte si hraní na počítači naplno. Dobře vybraná židle zajistí pohodlí na dlouhé hodiny

Užijte si hraní na počítači naplno. Dobře vybraná židle zajistí pohodlí na dlouhé hodiny

Herní křeslo je nejen ozdobou, ale také velice platnou a důležitou součástí každého hráče her. Její struktura je navržena tak, aby poskytovala hráči komfort a nepoškodila zdraví. Nemusí se jednat pouze o hráče videoher, multifunkční židli uvítají i lidé v kancelářích, kde je pohodlí velice důležitým aspektem. Jaká je tedy správná cesta pro pořízení takové multifunkční židle?

Důležité faktory určující cenu

Při samotné koupi je důležité myslet na určité aspekty. Při dlouhodobém hraní doporučujeme zakoupit herní křeslo s prodyšnou látkou, aby bylo umožněno proudění vzduchu. Lidské tělo neustále vydává teplo a dlouhé sezení na stejném místě způsobuje nadměrné pocení. Židle s prodyšnou látkou, jako je kůže a síťovina, udržuje proudění vzduchu a tělesnou teplotu bez ohledu na to, jak dlouho sedíte. Mnohem snadněji se udržuje a čistí. Dalším oblíbeným materiálem je polyester.

Mohlo by vás zajímat:  Sdílení duševních problémů přinese úlevu. Sociální sítě pro to ale nejsou vždy ideální místo

Mnoho hráčů užívá aplikace pro správnou korekci držení těla. Tyto aplikace se stanou produktivnějšími, pokud si vyberete křeslo s ergonomií. Musíte najít židli, která podporuje seřízení křesla pro různé polohy. Špatně seřízené křeslo může způsobit potíže s páteří, což může vést k řadě fyzických problémů.

Zdroj obrázku: Freepik

Zdraví na prvním místě

Bederní páteř patří k nejkritičtějším částem těla. Pro udržení celkového zdraví musíte mít přesné držení těla. Nejlepší herní židle přicházejí s bederní opěrkou místo tradičního polštáře. Nejen že vypadají fantasticky, ale pomáhají držet tělo hráče v neutrálním sedu. Nezapomínejte také na velikost samotného křesla, i tento fakt může hrát důležitou roli. Stejně tak i variabilita nastavení židle. Určitě by mělo být možné seřídit výšku sedadla.

Mohlo by vás zajímat:  Namísto jména jen telefonní číslo: častý problém na WhatsAppu má jednoduché řešení

Nejméně důležitým parametrem ze všech zmíněných je design. Nemá vliv na fungování těla, ale určitě by se vám měl líbit. Kdo by si přeci kupoval něco, co se mu nelíbí.

Jak se pohybují ceny?

Herní židle jsou k dispozici v různých cenových relacích. Najdete židle, jejichž cena se pohybuje okolo 2 000 Kč, stejně tak i lepší, u kterých zaplatíte až 10 000 Kč. Záleží tedy na vás, pro co se rozhodnete. Určitě by v tom měly hrát roli zmíněné parametry a také váš strávený čas u obrazovky.

Zdroj: https://www.newegg.com/insider/gaming-chairs-buying-guide/