Tyto tituly patří ke špičce letošního roku. Fanoušky fantasy dobrodružných her nesmí minout

Ať už patříte k herním pařmenům, nebo víkendovým hráčům, určitě byste měli vyzkoušet jedny z letošních pecek, které byly vydány. Může se jednat o čistě nově vydané hry nebo o pokračování. Navíc zima klepe na dveře a nabízí se tak ideální čas pro trávení času u hraní her před obrazovkami. O jakých titulech tedy bude řeč?

  • Elden Ring,
  • God Of War Ragnarök,
  • Horizon Forbidden West.

Elden Ring

Když jsme zmínili nejlepší hry letošního roku, tak na tomto seznamu určitě nesmí chybět hra Elden Ring. Veškerý humbuk okolo vydání této hry byl namístě. Na letošní trh vstoupil jako nejočekávanější hra roku a vyhrál ceny. Elden Ring poskytuje masochistický zážitek podobný Souls s návraty monster a fantasy příběhem, který je doslova epickým. Elden Ring je opravdu vytříbené mistrovské dílo, nicméně je nutno dodat, že hra není vhodná pro slabší povahy.

Mohlo by vás zajímat:  3 aplikace pro milovníky vědy, které jsou nabité informacemi

Elden Ring si můžete pořídit v obchodě PS Store nebo Microsoft Store za 59,99 dolarů.

Zdroj obrázku: Freepik

God Of War Ragnarök

God Of War měl premiéru už kdysi dávno za dob PlayStation 2. Svým vydáním si získal hned fanouškovskou základnu, a to kvůli brutálním soubojům a příběhu. God Of War, jak jsme ze starší generace znali, skončil dílem 3, kdy si poradil s celým Olympem. Po delší odmlce přišli vývojáři s titulem God Of War, který se přenesl do severské mytologie. Zde už byl příběh daleko více vypracovanější, i kvůli jeho synovi, který mu dělá doprovod v příběhu. Hra se změnila nejen po grafické stránce, ale také možností. Narazíte zde na spoustu možných vylepšení. Herní pokračování je k mání pod názvem Ragnarök.

Mohlo by vás zajímat:  Utrácet za telefonování je zbytečné. Oblíbené aplikace umožní volat zcela zdarma

Hru si můžete koupit v PS Storu za 69,99 dolarů.

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West je mistrovským dílem letošního roku. Děj se odehrává okolo hlavní hrdinky Aloy, která pokračuje proti masivním vyšinutým strojům, které v jejím světě způsobují chaos a zmatek.

Forbidden West je pokračování Horizon Zero Dawn. V tomto pokračování uvidíte větší, horší a epičtější stroje, stejně jako Aloy. Boj je extrémně hladký a příběh neuvěřitelný, stejně jako obrovský otevřený svět, ve kterém se hra odehrává. K dispozici je v obchodě PS Store za 69,99 dolarů.

Zdroj: https://tech.hindustantimes.com/photos/5-best-video-games-of-2022-god-of-war-ragnarok-elden-ring-stray-and-more-71671432054361-3.html