Tyhle doplňky usnadní práci s MacBookem na maximum a zpříjemní každodenní používání

Tyhle doplňky usnadní práci s MacBookem na maximum a zpříjemní každodenní používání

Pokud chcete být v práci dobří a zlepšit svůj pracovní výkon, pak k tomu budete potřebovat i šikovnou mašinu. A mezi ty nejatraktivnější počítače na trhu patří právě MacBooky. Ovšem samotný počítač je pouze polovina úspěchu. S těmi nejlepšími výkony vám pomohou doplňky a zrovna takový MacBook jich má v zásobě pořádné množství. My jsme si dnes pro vás připravili seznam těch nejlepších.

Kompaktní nabíječka

Nabíječka, která je dodávána s MacBookem, rozhodně není špatná, ale kromě nabíjení toho moc neumí, což je škoda. Dnes jsou totiž na trhu i takové, které mají rozhodně co nabídnout. Například kompaktní nabíječka s názvem Anker PowerPort nám kromě samotného nabíjení nabídne i jeden konektor pro USB-C navíc, díky čemuž můžeme najednou nabíjet další zařízení.

Mohlo by vás zajímat:  Nejčastější mýty kolující okolo chatbotů

Čtečka karet

Potřebujete pro svou práci čtečku? V tom případě vám můžeme jenom doporučit značku Vanja, která je jedním z nejlepších doplňků pro vás počítač. Je schopna číst zároveň karty SD a MicroSD, což je nesporná výhoda. Navíc nabízí maximální možnou rychlost a samozřejmě malé rozměry pro snadné přenášení.

Zdroj obrázku: Freepik

Nabíječka do auta

Pokud často cestujete, pak tento doplněk bude rozhodně nezbytností. Výborně se osvědčila například nabíječka značky Anker, která nám opět nabídne i jeden port pro nabíjení navíc. Můžete si tak kromě počítače zároveň nabíjet třeba mobilní telefon. Navíc se momentálně jedná o nejrychlejší nabíječku do aut na trhu.

Mohlo by vás zajímat:  Nejlepší dostupné prohlížeče na bázi Mozilla Firefox

Adaptér z USB-A do USB-C

Pokud potřebujete přístup i ke starším modelům, pak je tento adaptér opravdu nutnost. Díky němu se totiž můžete připojit ke svému starému zařízení, které nepodporuje nejnovější standard USB-C. Můžete si tak například velmi jednoduše přetáhnout soubory ze staršího modelu do nového a nemusíte zbytečně plýtvat časem.

Příslušenství a doplňků existuje opravdu mnoho a určitě se nám sem všechny nevešly. Pokud vás toto téma zajímá, můžeme se mu věnovat i příště.

Zdroj: https://www.lifehack.org/892934/macbook-accessories