Stáhnout YouTube videa do všech zařízení jde pomocí šikovných nástrojů i zdarma

Stáhnout YouTube videa do všech zařízení jde pomocí šikovných nástrojů i zdarma

Dneska se podíváme na to, jak do vašich zařízení stahovat videa nebo hudbu z YouTube. Představíme si jak bezplatné možnosti, tak i placené aplikace, které toto umožňují.

YouTube je druhá nejnavštěvovanější stránka na celém internetu. Za jeden jediný měsíc se zde objeví přibližně 23 miliard návštěvníků. Obrovská databáze hudby a videí se dá ovšem stáhnout i pro offline použití. Jen je potřeba vědět, jak na to. Pokud k tomu účelu budete používat PC nebo notebook se systémem Windows nebo telefon s Androidem, pak to jde i bezplatně. Ovšem, co se týče iPhonu, tam si musíte zaplatit.

Mohlo by vás zajímat:  Notebooky jsou ideálními společníky na cesty, stolní počítače poskytnou výkon

Nejlehčí způsob je jak jinak než za peníze

Nejjednodušší způsob pro všechny operační systémy je rozhodně služba YouTube Premium. Po zaplacení asi 12 $ měsíčně budete mít v této aplikaci u každého videa možnost stahování. Nemusíte tak nic složitě hledat nebo používat další programy třetích stran. Jednoduše si tak najdete, co vás zajímá, případně co chcete mít u sebe pro offline přehrání, a klinete na „stáhnout“. Dané video pak najdete v knihovně.

Zdroj obrázku: Freepik

Bezplatná aplikace pro stahování YouTube videí

Pokud ovšem hledáte nějakou bezplatnou možnost, pak můžeme jen doporučit program jménem WinX YouTube Downloader. Ten vás sice pokaždé, co ho zapnete, bude informovat o tom, že byste si měli koupit jeho plnou verzi, ale pokud tuto hlášku dokážete ignorovat, pak vás stahování přes tuto možnost nebude stát ani korunu. Pro stažení jen zapnete aplikaci, zkopírujete adresu videa, které chcete stáhnout, a máte hotovo.

Mohlo by vás zajímat:  Koupit notebook z druhé ruky šetří peníze i přírodu. Je ale třeba umět vybrat správně

Preferujete stahování rovnou z prohlížeče?

Pak je tady ještě možnost stahovat videa rovnou přes webový prohlížeč. Tuto možnost nabízí hned několik služeb a my vám za nás můžeme doporučit například SaveFrom, ByClick Downloader nebo Youtube Downloader. Všechny tyto služby fungují bezplatně, ale je možné, že vám nedovolí stáhnout vámi zvolené video v té nejlepší kvalitě. Pokud se tedy smíříte s kvalitou okolo 720p, pak je tato možnost právě pro vás.

Jak sami vidíte, stáhnout si video z YouTube není problém ani zdarma a budeme jen rádi, pokud jsme pomohli alespoň hrstce z vás.

Zdroj: https://www.business2community.com/mobile-apps/save-videos-internet-onto-device-01694167