Seriál The Last of Us trhá rekordy. Svět her ale nabízí i jiné tituly, které by stály za zfilmování

Jak jsme si mohli všimnout, herní průmysl byl nejedenkrát motivací pro režiséry. Ne vždy se ale výsledné dílo setkalo s pozitivními ohlasy. Nicméně nyní zažívá boom seriál z produkce HBO The Last of Us. Tento seriál je natočený na motivy stejnojmenné hry, která vyhrála obrovské množství ocenění za nejlepší příběh ve hře.

První díly ukazují neuvěřitelně velkou podobnost se samotnou hrou, kdy dokonce samotní herci, i když padla kritika na některá herecká obsazení, která následně byla napravena díky vynikajícím výkonům hlavních představitelů, hráli i přes zákaz tvůrců samotnou hru. Výsledkem je tak skvělá chemie a podobnost chování s virtuálními hrdiny. Jaké další tituly by si zasloužily natočit a kráčet ve stejných šlépějích?

Mohlo by vás zajímat:  Stadion ve tvaru obrovského stanu vyroste v Kataru

God of War

Tato herní série zažila restart po předchozí trilogii, která se odehrávala v řecké mytologii. Druhá éra započala v roce 2018, kdy bylo vydáno God of War. Mohli jste se setkat s novým gameplayem a hlavně s působivým příběhem, kde se jako hlavní hrdina Kratos společně se svým synem Atreem vydáváte na dobrodružství, při němž narazíte na různé nepřátele, bohy a další zajímavé osoby či bytosti. Tato druhá éra se odehrává v severské mytologii.

Zdroj obrázku: Freepik

Horizon Zero Dawn

Další skvělý herní zážitek přináší Horizon Zero Dawn. Tento virtuální svět je zaplaven masivními roboty, kteří jsou nebezpeční, a někteří z nich mají dokonce velice špatnou povahu. Lokace a prostředí ze hry je naprosto dechberoucí a samotný příběh vás ponoří do hlavní hrdinky Aloy, která se snaží porozumět své minulosti a tomu, co vedlo ke zkáze civilizace.

Mohlo by vás zajímat:  Vygenerovaná telefonní čísla se mohou stát nástrojem nevyžádaných zpráv

Read Dead Redemption 2

Pokud se nemýlíme, žádná hra z prostředí westernu dosud nebyla zfilmována. Tato hra získala v roce 2018 různá ocenění za příběh a výkony postavy. Příběh hry si získal srdce mnoha hráčů a určitě by si mohl získat na svou stranu i televizní diváky, kdyby měli možnost vidět tuto adaptaci na televizních obrazovkách.

Zdroj: https://www.avclub.com/video-games-that-should-be-adapted-for-tv-1849966899