S uspáváním dětí pomohou aplikace, některé vytvoří pohádku na míru

Spánek je velice důležitou činností pro naše tělo. Často však můžeme zaznamenat problémy s usínáním nejenom u nás samotných, ale zejména u našich dětí. Toto může znamenat problém do budoucna, jelikož spánek hraje důležitou roli pro formování mysli dítěte. Uspávání může být problémové, to uzná asi každý. S tímto problémem vám mohou pomoci aplikace, které nabízí různé příběhy, pohádky a další zvuky. Pojďme se tedy podívat na pár aplikací.

Bedtime Audio Stories for Kids

Čtení nebo vyprávění pohádek před spaním je dlouholetou tradicí, která se aplikuje již tisíce let. Pomáhají dětem zapojit fantazii a přemýšlet, což je postupně vede k únavě a ukolébá ke spánku. Jestli chcete posunout vyprávění pohádek na vyšší úroveň se zvukovými efekty, chcete ušetřit čas nebo chcete vyzkoušet něco nového, je tato aplikace pro vás jako dělaná. Tyto pohádky jsou dlouhé tak akorát.

Mohlo by vás zajímat:  Utrácet za telefonování je zbytečné. Oblíbené aplikace umožní volat zcela zdarma

Uklidňující hlas a skvělé zvukové efekty doprovází příběhy z této aplikace. Jedinou nevýhodou je, že nabízí pouze šest pohádek zdarma, zbytek si můžete za malý poplatek odemknout, a tato aplikace je dostupná pouze pro Android.

Zdroj obrázku: Freepik

Bedtime Stories

Bedtime Stories je aplikace, která působí roztomilým dojmem. Nabízí velké množství fiktivních příběhů. Mezi pár příběhů, do kterých se určitě děti zamilují, patří hlavně Červená karkulka, Liška a Ledová královna. Veškeré příběhy můžete přidávat do oblíbených, abyste měli připravené příběhy, jež vaše děti milují. Aplikace je zdarma pro obě platformy. Odkaz pro zařízení je zde: AndroidiOS.

Mohlo by vás zajímat:  Při práci z domova je vhodné myslet na zabezpečení pracovního prostoru i online rozhraní

Little Stories

Předchozí aplikace nabízí známé příběhy, ale co když existuje aplikace, která umožňuje, aby vaše dítě bylo hlavní postavou příběhů? Stačí vytvořit postavu tak, že zadáte pohlaví svého dítěte, jméno a příběh. Pokud máte více dětí, nemusíte mít starost, můžete přepínat mezi jednotlivými profily. Unikátní volba je zde dostupná ve formě nahrávání. Můžete použít svůj hlas jako hlavního vypravěče, čímž uděláte radost svému dítěti. Aplikace nabízí širokou knihovnu o 52 příbězích, bohužel zdarma můžete použít pouze jeden, zbytek budete muset klasicky odemknout za poplatek. Aplikaci můžete stáhnout pro zařízení iOSAndroid.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/apps-need-kids-fall-asleep-bedtime-less-stressful/