Reklamy během hraní her a používání aplikací jde vypnout jednoduchým tlačítkem

Téměř žádná aplikace nebo hra nabízená zdarma nefunguje bez reklam. Abychom se zbavili reklam, jsme nuceni si koupit plnou verzi nebo si pořídit placené předplatné. Nikdo nemá rád otravné reklamy, které jsou jinak součástí každé aplikace nebo hry zdarma. Je úplně jedno, zda se jedná o prostředí iPhonu, nebo Androidu. Naštěstí existuje hned několik triků, díky kterým můžete zatočit s reklamami.

Jak se zbavit reklam během hraní her

Základním předpokladem pro zobrazení reklam je mobilní telefon připojenýinternetu. Bez internetového připojení nemá aplikace jak načíst tyto reklamy. Možná už vás napadá, jak postupovat. Stačí si vypnout internetové připojení k Wi-Fi a mobilní data. Můžete také rovnou zapnout režim letadlo, který navíc šetří baterii. Po odpojení telefonu od sítě si můžete všimnout, že obsah reklam zmizel, možná ještě uvidíte prázdnou lištu, kde bývala reklama, ale to je nepodstatné.

Mohlo by vás zajímat:  Nefunkční klávesnice u notebooku může mít několik příčin. Základem je detekovat problém

Tento trik skvěle funguje pro offline hry, bohužel u online her nepochodíte, jelikož potřebujete ke hraní být připojení k internetu. Každopádně jakmile dohrajete hru, nezapomeňte si vypnout režim letadlo, abyste mohli být opět dostupní.

Zdroj obrázku: Freepik

Další způsoby

Jak už bylo nastíněno, některé hry nabízí za poplatek nebo předplatné zrušení reklam. V případě, že stále nechcete platit za aplikaci či hru, můžete přemýšlet, jakou činnost dělat během 15sekundových videí. Ještě se nabízí možnost kontaktovat podporu nebo vývojáře hry, aby přidal možnost zrušení reklam za příplatek.

Mohlo by vás zajímat:  Smazat staré tweety nebo rovnou celý profil jde zvládnout během chvíle. Stačí vědět, na co kliknout

Proč mají hry tolik reklam?

Možná jste přemýšleli, proč se nachází ve hrách tolik reklam. Odpověď je jednoduchá, vývojáři her potřebují vydělávat za sledování reklam, protože jejich hra je nabízená bezplatně. Samotný vývoj a programování hry stál vývojáře a další pracovníky určitý čas, proto se nachází reklamy uvnitř her. Někteří používají reklamy záměrně, když selžete v určitých etapách hry, aby vám mohli nabídnout různé boosty a vylepšení v rámci mikrotransakcí.

Stejně tak se můžete setkat také s falešnými reklamami na hry, které lákají uživatele, ale jakmile si hru stáhnete, zjistíte, že je realita jinde a video z reklamy je odlišné než samotná hra. Celkově je pouze na vás, jak se rozhodnete, zda budete hrát hru s reklamami, koupíte si prémiový účet, nebo je hrát nebudete.

Zdroj: https://www.indiatvnews.com/technology/news/5-ways-to-disable-popup-ads-from-smartphone-gaming-2022-05-24-778981