Prohlížeč Edge nabízí řadu super funkcí, které usnadní používání a pomůžou ušetřit

Prohlížeč Edge nabízí řadu super funkcí, které usnadní používání a pomůžou ušetřit

Používáte prohlížeč Edge? V tom případě by se vám mohla hodit informace o tom, že tento prohlížeč nabízí spoustu zajímavých skrytých funkcí. Pojďme se na ně dnes podívat blíže.

Pro možnost používání nejnovějších funkcí se nejprve ujistěte, že je váš prohlížeč aktuální. Pokud ne, pak jej určitě aktualizujte. To uděláte tak, že v pravém horním rohu přejdete na možnost Nápověda a zpětná vazba-> O aplikaci Microsoft Edge. Pokud není váš prohlížeč aktuální, pak se vám zde objeví možnost aktualizovat, udělejte to a můžeme pokračovat.

Mohlo by vás zajímat:  Aplikace, které zobrazí složení potravin a přispějí ke zdravému životnímu stylu

Uložte si weby do oblíbených

Když kliknete na webové stránce, která se vám líbí, na ikonku hvězdičky, můžete přidat tuto stránku mezi oblíbené. Tyto stránky se vám budou ukládat pod sebe a vytvoří seznam webů, které jste si takto uložili. Kliknutím na ně pravým tlačítkem si je můžete přejmenovat nebo jinak přizpůsobit.

Zdroj obrázku: Freepik

Používejte rozšíření

V nejnovější verzi tohoto prohlížeče si můžete přidávat rozšíření dle libosti. Stačí si jen vybrat cokoliv z Microsoft nebo Chrome Web Storu. Vyberte možnost Nastavení a zde sekci Rozšíření. Tím zobrazíte všechna nainstalovaná rozšíření, a pokud chcete nějaká další, pak jednoduše stačí kliknout na možnost Získat rozšíření. Vybírejte, co potřebujete nebo chcete, a jedním klikem můžete vše přidat rovnou do svého prohlížeče.

Mohlo by vás zajímat:  Fotky a videa z Facebooku jde snadno přesunout jinam. Všechna data tak zůstanou v bezpečí

Využijte možností kupónů a propagačních kódů

Každý z nás rád ušetří a s tímto prohlížečem je to zase o kousek jednodušší. Edge nás totiž sám upozorní, pokud na webu, kde se zrovna nacházíme, existuje slevový kód nebo kupón. Vedle adresního řádku na vás vyskočí hláška, že tento web pro vás má kupón, a je jenom na vás, zda tuto nabídku využijete.

Chcete připnout webovou stránku na hlavní panel?

Pokud si v Nastavení zvolíte možnost Další nástroje-> Připnout na hlavní panel, pak si jednoduše zrovna prohlíženou stránku můžete připnout rovnou na hlavní panel.

Zdroj: https://www.onmsft.com/how-to/use-microsoft-edges-accessibility-features