Po vyzkoušení prohlížeče od Samsungu už nebudete chtít jiný. Tolik funkcí jiný nenabídne

Po vyzkoušení prohlížeče od Samsungu už nebudete chtít jiný. Tolik funkcí jiný nenabídne

Internetový prohlížeč přímo od Samsungu je jedním z těch lepších. Minimálně na Androidu určitě. Tento prohlížeč nám přináší velké množství funkcí, které jinde nenajdeme. A právě na tyto funkce jsme se zaměřili v dnešním článku. Než tedy na svém Samsung telefonu automaticky přejdete na jiný prohlížeč, podívejte se nejprve, co umí ten jeho.

Vylepšený tmavý režim

Pokud si už nedokážete svůj telefon bez používání tmavého režimu představit, pak jste náš člověk. Na rozdíl od jiných prohlížečů, ten od Samsungu jde více do hloubky a dokáže ztmavit více prvků, než jme byli doposud zvyklí. Tento režim si můžete sami upravovat a v případě potřeby jej můžete kdykoliv zesvětlit. Navíc pokud máte na svém mobilu AMOLED displej, tak tmavým režimem šetříte baterii, jelikož tento druh displeje dokáže inteligentně vypnout černé pixely.

Mohlo by vás zajímat:  Skype přidává další zajímavé funkce. Jedna z nich umožní dovolat se na tísňovou linku

Anonymní režim

Na tuto funkci jsme zvyklí i u jiných prohlížečů, jenže Samsung jde opět o něco dál. Používání tohoto režimu je zde mnohem praktičtější a nabízí nám větší anonymitu než ostatní. Karty, které prohlížíte v tomto tajném režimu, si můžete uzamknout například otiskem prstu. Pokud cokoliv přes tento režim stáhnete, můžete si nastavit, aby to zůstalo skryto, a tyto soubory se nebudou normálně v telefonu zobrazovat a uvidíte je opět, pouze když zapnete tuto funkci.

Zdroj obrázku: Freepik

Uložte si prohlížené stránky jako soubor PDF

Pokud jste narazili na webovou stránku, která pro vás má důležité informace, nebo se vám prostě jen něco zalíbilo, pak si jednoduše jedním kliknutím můžete stránku, jak ji zrovna vidíte, celou uložit jako soubor PDF a následně si ji kdykoliv prohlédnout i bez internetu.

Mohlo by vás zajímat:  Počítač ničíme každý den zbytečnými chybami. Jednoho dne může přestat fungovat úplně

Adresní řádek pro funkci jednou rukou

Polohu adresního řádku si můžete libovolně upravit a díky tomu se dá tento prohlížeč ovládat jednou rukou. Což zajisté mnoho z vás uvítá. Ne vždy máme obě ruce volné a tato funkce je pro nás jako stvořená.

Zdroj: https://www.sammobile.com/news/7-reasons-why-samsung-internet-is-the-best-mobile-browser/