Po vložení telefonu do sklenice nebo hrnku se zesílí zvuk z reproduktoru

Přemýšlíte, proč je zvuk ve vašem telefonu tak tichý? Možná nemáte k dispozici žádné přídavné reproduktory přes Bluetooth nebo jiný druh externího reproduktoru. Pokud je to váš případ, máme pro vás řešení, jak zvýšit hlasitost a dostat se do výšin, které jste dosud nezažili. I když již máte nastavený zvuk na maximum, a přesto se zdá, že téměř nic neslyšíte, dnešní návod vám jistě přijde vhod.

Jednoduchý trik bez nákladů

Nemusíte se obávat, protože tento trik je naprosto jednoduchý a nebude vás stát ani korunu. Představujeme vám nenáročný způsob, jak dosáhnout co největší hlasitosti ve vašem domácím prostředí. A co je potřeba? Pouze prázdný hrneček nebo sklenička. Ano, je to tak snadné!

Mohlo by vás zajímat:  Za nefunkční Wi-Fi může stát i banalita. Několik jednoduchých kroků pomůže najít řešení
Zdroj obrázku: Freepik

Odrážení zvukových vln

Princip je opravdu velmi jednoduchý. Když vložíte svůj chytrý telefon do sklenice, porcelánového hrnku nebo obyčejné nádoby, zvukové vlny se začnou odrážet a směřovat vzhůru. Tímto způsobem dosáhnete mírného zesílení hlasitosti. Při použití této metody se ujistěte, že nádoba, do které vkládáte telefon, je suchá a prázdná, abyste se vyhnuli nechtěným problémům.

Tipy pro maximální účinek

  • Použijte skleněnou nebo porcelánovou nádobu pro nejlepší výsledek. Pokud není jiná možnost, obyčejný hrnek poslouží jako alternativa, plastové nádoby ale mají menší účinnost.
  • Při vkládání telefonu do nádoby se ujistěte, že to neděláte násilím. Položte ho opatrně dovnitř.
  • Pro dosažení nejlepšího výsledku umístěte telefon do nádoby tak, aby reproduktor byl směrem dolů. Zkontrolujte umístění reproduktoru u svého modelu telefonu.
  • Experimentujte s různými druhy hrnků nebo skleniček. Různé nádoby mohou poskytovat odlišné výsledky, takže si vyzkoušejte, která kombinace vám přinese nejlepší zvukový zážitek.
Mohlo by vás zajímat:  Skrýt své číslo při volání můžeme třemi způsoby

Využitím tohoto jednoduchého triku si můžete vylepšit zvuk svého mobilního telefonu bez nutnosti investovat do drahých reproduktorů. Stačí najít vhodný hrneček nebo skleničku a těšit se z větší hlasitosti a lepšího zvukového projevu.

Zdroj: https://lifehacker.com/amplify-your-phones-speakers-with-a-glass-vase-or-pitch-5909761