Nejvyšší čas dát si pořádně do těla. Tyhle aplikace zvednou z gauče i největší lenochy

Nový rok je tu a po náročných svátcích máme opět klidnější režim. Jenomže ne všichni měli čas a chuť se udržovat v kondici, někteří si užili volno se vším všudy nebo jsou tu i takoví, kteří si chtějí plnit novoroční předsevzetí. Ať už patříte do jakékoliv skupiny a toužíte se hodit do kondice, neváhejte a vyberte si jednu z dostupných aplikací na internetu pro svůj chytrý telefon.

Freeletics

Freeletics je skvělou volbou pro všechny, co očekávají aplikaci na vysoké úrovni. Bezplatná verze je skvělá volba pro začátečníky. Prémiová už nabízí více exkluzivit, jako je audiosezení, osobní koučink, informace ohledně tréninku, výživové plány a přístup k více než 300 cvičením s vlastní váhou a fitness aplikacím. Jaké hlavní funkce nabízí?

Mohlo by vás zajímat:  Kupovat jídlo v obchodě je přežitek. Aplikace nabídnou dovoz až domů, nechybí ani zajímavé recepty

Aplikace nastaví tréninky řízené umělou inteligencí a nabídnou HIIT cvičení s vlastní váhou a cviky podobné těm v tělocvičně. Aplikace také umožňuje personalizované rozhraní, aby se mohla co nejlépe přizpůsobit vašim potřebám. Sekce komunita umožňuje spojení s odborníky a dalšími uživateli. Můžete zde požádat o rady, kromě toho zde uvidíte své úspěchy a pokroky.

Zdroj obrázku: Freepik

Alpha Progression

Aplikace Alpha Progression patří k nejlepším aplikacím pro budování svalové hmoty a zvýšení sportovního výkonu. Budete si zde moci nastavit různé vzpěračské tréninky, které jsou nastaveny tak, aby byly ideální pro vás. Pojďme se podívat na některé z výborných funkcí této aplikace. Své tréninky můžete sledovat pomocí různých možností, které kromě sledování pokroku při hubnutí sledují i čas a počet opakování. S edicí Alpha Progression’s Pro si můžete personalizovat své tréninkové plány podle zkušeností, pomůcek, pohlaví atd.

Mohlo by vás zajímat:  Shazam vyhledá píseň nebo interpreta jen podle zvuku. Tahle aplikace nikdy nezklame

Aplikace je pro obě platformy a je bezplatná nebo prémiová verze.

Další aplikace

Dvě aplikace jsme si již představili, jaké další by vám neměly rozhodně uniknout? Milovníky plavání určitě potěší Form Swim Up for Swimming. Můžete také vyzkoušet aplikaci pro vyrýsování břišních svalů v podobě Plank 30-Day Fitness Challenge. Jaké ještě další aplikace mohou zaujmout?

  • ASICS Runkeeper for Running Form,
  • StrongLifts Weight Lifting Log for Strength,
  • Fitify.
Zdroj: https://www.forbes.com/health/body/best-fitness-apps/