Tohle jsou nejlepší offline hry pro Android. Ve všech směrech to bude pořádná jízda

Nejlepší závodní hry pro Android 2022: nechybí klasika ani pořádně divoká jízda

Výborných her zdarma pro Android je obrovský počet a my jsme se dnes pokusili udělat menší seznam těch nejlepších, které se objevily v tomto roce. Pokud tedy i vy patříte mezi náruživé hráče mobilních her, pak je tento článek právě pro vás. A třeba si zde vyberete svou novou oblíbenou hru. Dnes se podíváme na ty nejlepší z kategorie závodních her.

Beach Buggy Racing 2

Příjemně zpracovaná hra, ve které na vás čeká obrovská škála závodních okruhů. Závodit budete například v džungli, okolo středověkých hradů nebo mezi dinosaury. Soutěžit budete s několika dalšími jezdci a k tomu, abyste je porazili, můžete využívat mnohá vylepšení, která na vás čekají na dráze.

Mohlo by vás zajímat:  V jednom zůstanou veřejné toalety vždy stejné. Krátké dveře u kabinek mají důležitý význam

Asphalt 9: Legends

Již devátý díl této nabité série má rozhodně co nabídnout. Neuvěřitelně detailně propracované arkádové závody, ve kterých pojedete opravdu hodně rychle. Ovládání se vám možná z počátku bude zdát složité, ale časem mu přijdete na chuť a konečně si užijete zážitek z jedné z nejlepších mobilních závodních her!

Zdroj obrázku: Freepik

Carmageddon

Tuhle brilantní záležitost z minulosti nemusíme pravděpodobně představovat. Po několika letech jsme se dočkali konečně také verze pro mobilní telefony a je rozhodně o co stát! V roli jednoho z několika vyšinutých řidičů budete závodit, přejíždět zvířata a lidi, demolovat okolí a spoustu dalšího. Samozřejmě zůstává i možnost, že pokud chcete vyhrát a nezávodit, stačí v časovém limitu zlikvidovat všechny ostatní závodníky.

Mohlo by vás zajímat:  JPEG vyniká rychlostí, RAW nabízí možnost úpravy: vyberte správný formát fotografií

One Tap Rally

A nakonec si dáme něco jednoduššího hlavně pro milovníky oddechových závodů. Tato hra se ovládá jen jedním prstem. Když držíte prst na obrazovce, pak zrychlíte, a jakmile jej zase dáte pryč, auto začne brzdit. Může se to zdát opravdu banální, ale je to neuvěřitelně propracovaná závodní hra. Dokážete zdolat všechny závodní dráhy v daném časovém limitu?

Zdroj: https://www.androidcentral.com/best-android-racing-games