Nejlepší online poznámkové bloky: nabízí zajímavé funkce i upozornění na úkoly

Potřebujete si zapsat nějaké poznámky, ale nemáte momentálně k dispozici tužku ani papír? Ať už se jedná o sepisování nákupu, nebo psaní důležitých poznámek, může být velice frustrující, že nemáte jak a čím si zapsat důležité informace. Řešením může být online poznámkový blok, jenž vám umožňuje zapisovat veškeré poznámky, aniž byste byli nuceni brávat s sebou diář s psacími potřeby. Pojďme si ukázat, co můžete všechno vyzkoušet.

aNotepad

Pro začátek začneme aNotepadem, což je online poznámkový blok, který je jednoduchý, čistý a snadno použitelný. Uživatelské rozhraní se skládá z bílého pozadí, do kterého můžete psát veškeré své informace a poznámky s možností zápisu názvu, jestli potřebujete. aNotepad obsahuje mnoho funkcí jako průběžné sepisování poznámek a jejich ukládání. Tyto poznámky zůstanou uloženy tak dlouho, dokud nesmažete cookies svého prohlížeče. Poznámky si můžete zachovat i přes smazání cookies, a to prostřednictvím registrace uživatelského účtu. Díky tomu se můžete přihlásit odkudkoliv a nadále upravovat poznámky. Můžete také importovat dokumenty Microsoft Word a použít webovou stránku jako editor formátovaného textu.

Mohlo by vás zajímat:  Podvodům s kryptoměnami se lze bránit dobrým zabezpečením a vlastní obezřetností
Zdroj obrázku: Freepik

ClickUp

ClickUp je další variantou, která nabízí nejvíce možností. ClickUp je obvykle zaměřena na větší společnosti a průmyslová odvětví, ale to neznamená, že se nehodí pro jednotlivce nebo menší skupiny. Produktivita zde vede a nabízí možnosti pro snadné vytváření úkolů a jejich přiřazení do kalendáře. Umožňuje nastavit cíle a upozornění, které budou připomínány. Možnosti úprav jsou rozmanité ve spojení s funkcí kalendáře a seznamu úkolů.

Simplenote

Simplenote nabízí jednoduché a čitelné prostředí, na levé straně jsou všechny poznámky a na pravé dominuje textový editor. Zapisování poznámek je snadné, stejně jako vytváření nových. Důležité poznámky můžete připnout na začátek seznamu.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/best-online-notepads/