Mnoho funkcí Apple Watch by mohlo čekat zlepšení. Tyto změny jsou nejžádanější

Apple Watch jsou velice inteligentním zařízením, jež ocení nejeden uživatel. Jsou daleko před svými konkurenty, a to i přesto, že měly pomalejší rozjezd. Díky svému obsahu si získaly spousty fanoušků. A čím že si je získaly? Je toho hodně, například po designové stránce, kdy si můžeme vytvořit jednotlivé ciferníky a přidat k nim různé funkce.

Léto se blíží a brzy se uskuteční WWDC (Worldwide Developers Conference). Lze očekávat velké změny, budou se týkat některé z nich i chytrých hodinek?

Ciferníky

S každou aktualizací pro Apple Watch jsou spojovány nejčastěji nové ciferníky. Jedinou nevýhodou je to, že se stále jedná o interní záležitost, nikoliv o ciferníky třetích stran. Mnoho uživatelů si přeje, aby byly k dispozici ciferníky od vývojářů třetích stran. Na druhou stranu samotný Apple ukázal, jak moc je otevřený svým uživatelům. Ti si přizpůsobují ciferník tak, aby vyhovoval jejich představám. Není tedy žádný problém různě kombinovat možnosti.

Mohlo by vás zajímat:  Tyhle doplňky usnadní práci s MacBookem na maximum a zpříjemní každodenní používání

Domácí obrazovka

V roce 2015 byly poprvé na trh uvedeny chytré hodinky Apple Watch. Za tu dobu přinesly spoustu funkcí, aplikací a vymožeností. Jediné, co zůstává, je zastaralé zobrazení displeje. Po uplynutí osmi let je nejvyšší čas na změnu, ne všechny totiž baví sledovat mřížku s aplikacemi nebo seznam. A jak by měl vypadat konkrétní návrh? To je nejspíš jedno, hlavně ať se jedná o svěží vítr a je praktický.

Zdroj obrázku: Freepik

Textový vstup QWERTY

Apple Watch Series 7 přišel s novinkou bezrámečkového designu. Mezi tehdejší funkce patřila QWERTY. QWERTY jsou klávesy, které umožňují zadávat text, kreslit nebo posílat hlasovou zprávu. Tato klávesnice je zatím dostupná pouze pro řadu 7 a 8, u starších modelů tato funkce schází. Právě proto si mnoho uživatelů přeje, aby tato funkce byla součástí starších modelů.

Mohlo by vás zajímat:  Hlídejte své zdraví pomocí chytrých aplikací: upozorní na možnou bolest hlavy i nebezpečnou potravinu

Sledování spánku

Monitoring spánku je velice užitečnou aplikací. Díky ní totiž získáte přehled o tom, jak spíte, získáte podrobné statistiky, trend a další informace. S příchodem watchOS 9 se zlepšily i možnosti a informace. Stále ale chybí záznam spánku, když si hodíte neplánovaně šlofíka během dne. Z tohoto důvodu si přeje spousta lidí, aby nová aktualizace přinesla vylepšení právě v tomto ohledu.

Další vylepšení by se mohly týkat oblastí:

  • fitness,
  • aplikací spojených s léky,
  • vylepšení stránky zdraví.
Zdroj: https://www.imore.com/health-fitness/apple-watch/expect-apple-watch-series-9-to-be-a-minor-upgrade-this-year-heres-why