Halloween se blíží, ideální čas strávit večer se strašidelnými příběhy. Na těchto stránkách se budete bát

Halloween se blíží, ideální čas strávit večer se strašidelnými příběhy. Na těchto stránkách se budete bát

Chcete se pobavit během Halloweenu nebo se jen chcete bát? Různé internetové stránky nabízí strašidelné příběhy. Podíváme se na ty nejlepší z nich, které jsou k dispozici. Čím dál tím více můžeme zaznamenat v online prostředí strašidelné příběhy, a to ve formě:

  • filmů,
  • podcastů,
  • knih,
  • povídek.

Ať už si vyberete jakoukoliv stránku, určitě najdete u jedné z těchto tří příběhy, povídky nebo témata, které vás zaujmou, a navodí tak atmosféru spojenou s touto událostí.

The Moonlit Road

Webová stránka The Moonlit Road nabízí spoustu podivných příběhů. Můžete si vybírat podle kategorií. K dispozici jsou Strašidelné příběhy, Jižanské pohádky a Podivné pravdivé příběhy. K dispozici je dokonce sekce Vaše povídky zaslané čtenáři. Platforma nabízí kategorii Schoolhouse která obsahuje informace týkající se témat, míst, kultur a zkrátka všeho, co je spojováno s příběhy. Stránka poskytuje i audiostopy k poslechu.

Mohlo by vás zajímat:  "Kvůli prodeji na bazarech jsem si pořídil druhou SIM a telefon pro důchodce. Otravné telefonáty a SMS se nedaly vydržet," říká Luboš
Zdroj obrázku: Freepik

Real Ghost Stories Online

Real Ghost Stories Online nabízí spoustu různých příběhů. Své návštěvníky zaujme hlavně formou podcastů, jež jsou k dispozici na platformách Spotify, Apple Podcasts, Amazon Music a Google Play Music. Tato stránka přijímá příspěvky, takže můžete přispět i vy samotní, pokud máte nějaký děsivý zajímavý zážitek. Najít ten správný hororový podcast se může zdát jako těžký úkol, ale tato stránka vede archiv příspěvků, takže vám nic neuteče.

Oldstyle Tales Press

Webová stránka Oldstyle Tales Press posiluje všechny příběhy, které byly napsány a jsou děsivé. Zaměřuje se na období klasické éry nadpřirozené fikce z období 1795–1935, které zahrnuje díla Mary Shelleyové a M. R. Jamese. Oba byli populární vypravěči nadpřirozených příběhů. Stránka obsahuje sekci Blog, kterou můžete procházet a objevovat zde různě děsivé příběhy, které si můžete přečíst online. Kromě rozsáhlé sbírky strašidelných příběhů nabízí tato stránka komentovaná i ilustrovaná vydání klasických hororových příběhů, která doplňují podmanivé texty. Můžete si tak vyhledat dílo dělané přímo pro vás.

Zdroj: https://www.oldstyletales.com/blog, http://www.realghoststoriesonline.com, https://www.themoonlitroad.com