Hluchý muž zažaloval erotický web Pornhub kvůli chybějícím titulkům u videí

Pokud jste už dlouho neviděli nějakou bizarní žalobu, pak dnes si přijdete na své. Hluchý muž z Ameriky totiž žaluje Pornhub za to, že obsažená videa nemají titulky a on tak nechápe děj. Nemůže si tak videa užít, jak by si přál.

Ano, opravdu je to tak. Američan Yaroslav Suris z Brooklynu se rozhodl zažalovat největší web s erotickými videy jménem Pornhub. Podle něj je velký problém v tom, že erotická videa, která tento web nabízí, nemají k dispozici titulky a on si tak nemůže vychutnat děj. Tento muž podal žalobu za všechny hluché muže a ženy, kteří mají stejný problém a nemohou si tak plnohodnotně užívat publikované erotické filmy a klipy.

Pornhub podle něj porušuje zákon

V žalobě argumentuje hlavně tím, že společnost Pornhub porušuje zákon, protože neposkytuje dostatečné služby pro lidi s hendikepem. Sám přiznává i to, že na webu se najdou videa s titulky, ovšem je jich k dispozici pouze zlomek. Z obrovského miliónového množství videí jich titulky obsahuje jen pár tisíc. Částka, o kterou se tenhle chlapík soudí, zatím není známá a pravděpodobně nebude veřejně projednávána. Má se ovšem jednat o pořádně velký obnos.

Mohlo by vás zajímat:  Převratné novinky, které skončily dřív, než se rozběhly. Tyto vychytávky Androidu neměly šanci uspět
Zdroj obrázku: Freepik

Známá forma podané žaloby na velké firmy

Pornhub se samozřejmě k celé kauze vyjádřil a viceprezident Corey Price v oficiálním prohlášení uvedl, že i když se obyčejně nevyjadřují k probíhajícím soudním sporům, tak zde udělá výjimku. V prohlášení jasně zdůraznil, že Pornhub nabízí také sekci s titulky, kterou mohou využít právě lidé s podobným postižením. Navíc vyšlo najevo, že to není první pokus tohoto pána o získání peněz soudní cestou. Žaloval také deník New York Post nebo zpravodajskou stanici Fox News.

Nedokážeme ani odhadovat, jak tato kauza dopadne, ale jelikož něco tak bizarního jsme dlouho neviděli, budeme ji bedlivě sledovat a o jejím výsledku vás budeme informovat.

Zdroj: https://www.eatmy.news/2021/01/a-deaf-man-sues-pornhub-over-missing.html