Hluchý muž zažaloval erotický web Pornhub kvůli chybějícím titulkům u videí

Hluchý muž zažaloval erotický web Pornhub kvůli chybějícím titulkům u videí

Pokud jste už dlouho neviděli nějakou bizarní žalobu, pak dnes si přijdete na své. Hluchý muž z Ameriky totiž žaluje Pornhub za to, že obsažená videa nemají titulky a on tak nechápe děj. Nemůže si tak videa užít, jak by si přál.

Ano, opravdu je to tak. Američan Yaroslav Suris z Brooklynu se rozhodl zažalovat největší web s erotickými videy jménem Pornhub. Podle něj je velký problém v tom, že erotická videa, která tento web nabízí, nemají k dispozici titulky a on si tak nemůže vychutnat děj. Tento muž podal žalobu za všechny hluché muže a ženy, kteří mají stejný problém a nemohou si tak plnohodnotně užívat publikované erotické filmy a klipy.

Mohlo by vás zajímat:  Oblíbené vychytávky, díky kterým by se mělo vejít do nádrže více paliv

Pornhub podle něj porušuje zákon

V žalobě argumentuje hlavně tím, že společnost Pornhub porušuje zákon, protože neposkytuje dostatečné služby pro lidi s hendikepem. Sám přiznává i to, že na webu se najdou videa s titulky, ovšem je jich k dispozici pouze zlomek. Z obrovského miliónového množství videí jich titulky obsahuje jen pár tisíc. Částka, o kterou se tenhle chlapík soudí, zatím není známá a pravděpodobně nebude veřejně projednávána. Má se ovšem jednat o pořádně velký obnos.

Zdroj obrázku: Freepik

Známá forma podané žaloby na velké firmy

Pornhub se samozřejmě k celé kauze vyjádřil a viceprezident Corey Price v oficiálním prohlášení uvedl, že i když se obyčejně nevyjadřují k probíhajícím soudním sporům, tak zde udělá výjimku. V prohlášení jasně zdůraznil, že Pornhub nabízí také sekci s titulky, kterou mohou využít právě lidé s podobným postižením. Navíc vyšlo najevo, že to není první pokus tohoto pána o získání peněz soudní cestou. Žaloval také deník New York Post nebo zpravodajskou stanici Fox News.

Mohlo by vás zajímat:  Cestování s dodávkou nebo karavanem je díky šikovným aplikacím pohodlnější a bez starostí

Nedokážeme ani odhadovat, jak tato kauza dopadne, ale jelikož něco tak bizarního jsme dlouho neviděli, budeme ji bedlivě sledovat a o jejím výsledku vás budeme informovat.

Zdroj: https://www.eatmy.news/2021/01/a-deaf-man-sues-pornhub-over-missing.html