Změnit uživatelské jméno na Snapchatu je snadné. Nové jméno je ale třeba pořádně rozmyslet

Změnit uživatelské jméno na Snapchatu je snadné. Nové jméno je ale třeba pořádně rozmyslet

Snapchat je velmi populární platforma hlavně mezi mladými lidmi. Umožňuje sdílet fotografie a videa. Uživatelé také můžou vytvářet krátká videa, do kterých lze přímo přes aplikaci vkládat filtry, hudbu, GIF nebo titulky.

Samozřejmě to je jen zlomek toho, co tato aplikace umí, a je toho o mnoho více. Věděli jste například, že na Snapchatu můžete svými videy vydělávat? Stačí, aby bylo zajímavé a mělo originální obsah. Jakmile se na toto video podívá dostatečný počet lidí, máte nárok na peněžní provizi. Vše je o mnoho lehčí i díky tomu, že pod videa není možné přidávat veřejně komentáře z důvodu ochrany před obtěžováním, což je obzvláště v dnešní době prospěšná věc.

Mohlo by vás zajímat:  S jednoduchým nastavením budou snímky z telefonu vypadat profesionálně

Funkce, na které jinde moc nenarazíte

Snapchat nabízí na rozdíl od konkurenčních platforem, které poskytují podobné věci, zajímavé funkce, na které jinde narazíme zřídkakdy. Zde je máme dokonce všechny pohromadě. Například zprávy můžete nechat automaticky po určitém časovém intervalu zmizet a fotky, které někomu pošlete, lze zobrazit třeba jen jednou. Tím zabráníte nechtěnému sdílení dále. Ale teď už k věci, jsme tady přece jenom proto, abychom si řekli, jak změnit své uživatelské jméno.

Mohlo by vás zajímat:  Jak prodloužit životnost baterie u chytrého telefonu?
Zdroj obrázku: Freepik

Změna uživatelského jména na Snapchatu v jednoduchých krocích

  1. Otevřete aplikaci Snapchat a v levém horním rohu klikněte na svůj profil.
  2. Zvolte možnost Nastavení, kterou naleznete v pravém horním rohu.
  3. Přejděte do sekce Uživatelské jméno a vyberte Změnit uživatelské jméno.
  4. Teď stačí zadat nové jméno, které si zvolíte, a kliknout na Další.

Nyní jste si úspěšně změnili své uživatelské jméno. Jen mějte na paměti velmi důležitou věc. Tato změna je možná pouze jednou za rok. Pokud se tedy rozmyslíte, že byste chtěli zpět staré jméno nebo úplně jiné, pak si budete muset 365 dní počkat.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/how-to-change-snapchat-username/