Stahujte videa do telefonu i počítače bez omezení. Jednoduchý postup nabízí webové stránky i aplikace

Stahujte videa do telefonu i počítače bez omezení. Jednoduchý postup nabízí webové stránky i aplikace

Brouzdáte internetem a narazíte na video, které byste rádi měli ve svém mobilním telefonu, notebooku či jiném zařízení? Co pro to udělat, abyste ukojili svou touhu? Existuje mnoho způsobů, jak si vytvořit kopii. Předem však upozorňujeme, že tyto kopie a nahrávky by měly být pouze pro vaše osobní účely, určitě by neměly sloužit jako distribuční materiál. Můžete se totiž dostat do křížku se zákonem nebo dostat permanentní ban na různých stránkách. Jak tedy stahovat videa z internetu?

Existují stránky, kam vložíte URL

Zajímají vás stránky, které vám umožní stáhnout si YouTube videa? Neváhejte a vyzkoušejte následující:

  • SaveFrom,
  • FastestTube.

Tyto stránky umožní stáhnutí videí do počítače. Pokud vám jde jen o hudbu nebo mluvené slovo, tak si vystačíte s Y2mate. Tyto stránky slouží primárně pro videa z platformy YouTube. Jak je to s ostatními stránkami? Tak například pro stažení videí z Twitteru můžete zkusit TwitterVideo, pro instagramová videa InstagramDownloader a v neposlední řadě pro Facebook FDown.

Mohlo by vás zajímat:  Obrázky z Google Map lze uložit několika cestami
Zdroj obrázku: Freepik

Stáhněte si desktopové aplikace

Nemusíte vše řešit přes internetové stránky, můžete využít také desktopových aplikací. Můžete vyzkoušet VLC media player, FLVTO, Freemake nebo Videoder. Princip je jednoduchý, stačí zkopírovat URL adresu videí, jak je to i internetových stránek. Nehledejte v tom vědu, popřípadě se můžete podívat na návod.

Jaká je nejjednodušší cesta?

Jednoduchá cesta se nabízí prostřednictví telefonního zařízení, nebo dokonce některých notebooků. Na mobilním telefonu stačí stáhnout lištu a vybrat možnost Záznam obrazovky. Nahrávání začne, jakmile se objeví červená tečka v horním rohu, platí pro telefony Apple. Nahrávání vypnete kliknutím na červenou tečku, video můžete ještě po skončení nahrávání upravit. Android nabízí stejnou možnost, kterou zvolíte rovněž v horní liště. Problém může nastat pouze v případě přeplněné paměti.

Zdroj: https://www.inovideoapp.com/how-to/download-video-from-internet/