Zvyšte svou produktivitu a disciplínu díky aplikacím, které pohlídají váš čas

Současná technologie je na velmi vysoké úrovni a díky ní můžeme dokázat veliké věci. Bohužel se mnoho uživatelů nechává nalákat do pasti a prohodí se role. Místo toho, abychom my ovládali aplikace a zařízení, získávají ony kontrolu nad námi. Z tohoto důvodu je namístě vyhledat způsob, jak opět situaci získat pod svou kontrolu a zvýšit svou produktivitu na nejvyšší možnou úroveň. K tomu vám pomohou některé aplikace. Následná analýza vám přinese mnoho výhod. Zjistěte, kde vás tlačí bota, a tyto nechtěné aktivity nahraďte lépe stráveným časem.

Mohlo by vás zajímat:  Díky několika trikům se fotky mazlíčků podaří na výbornou. Klíčové je světlo i zaměření

ATracker

ATracker je jednoduchá aplikace, která vám pomůže zlepšit vaše každodenní návyky. Aplikace se ovládá velmi jednoduše, stačí spustit časovač, jakmile se pustíte do prvního úkolu nebo aktivity. Až skončíte daný úkol, zastavte čas. ATracker je cestou k uvědomění, jak nakládáte se svým časem. Karta Kalendář vám ukáže, jak jste trávili čas jednotlivé dny. Kliknutím na políčko „+“ přidáte název a ikonu aktivity. V aplikaci naleznete kartu „Přehled a zobrazit podrobné statistiky“. Aplikaci stahujte zdarma pro zařízení AndroidiOS.

Mohlo by vás zajímat:  Původ Čechů nesahá do Evropy. Stopy naší dávné pramatky vedou až do daleké Afriky
Zdroj obrázku: Freepik

HustleMore

Technologie nám mají život usnadňovat, a ne zhoršovat. Bohužel se zdá, že je vše naopak. Udržování rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naučte se správně a efektivně pracovat takovým způsobem, abyste se vyhnuli prokrastinaci nebo syndromu vyhoření. Aplikace funguje na jednoduchém principu, obsahuje tři kategorie:

  • Produktivita,
  • Zábava,
  • Jiné.

Na domovské stránce si zvolte typ aktivity a spusťte časovač. Po skončení aktivity jej vypněte. Pokud jste zapomněli na některou aktivitu předchozí dny, nevěšte hlavu, vše lze zpětně a manuálně doplnit. Stahujte zdarma na zařízení Android.

Mohlo by vás zajímat:  Twitter Blue zdražuje, láká ale na větší variabilitu. Nový koncept myslí i na firmy

MyRoutine

Chcete si vytvořit nebo vylepšit svou denní rutinu? MyRoutine je jednou z nejlepších aplikací, které vám pomůžou dosáhnout těchto cílů. Domovská stránka zobrazuje denní nebo týdenní plán. MyRoutine využívá grafických prvků, kde rozlišujte, zda máte aktivitu dokončenou, nebo ještě ne. Pro dokončení rutiny lze nastavit také upozornění. Není snadné udržet si motivaci pro splnění všech aktivit. Stahujte aplikaci zdarma pro zařízení Android nebo iOS.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/best-apps-to-track-your-daily-activities/