YouTube Music usnadní stáhnout seznam skladeb jediným kliknutím. Zatím ale jen v Androidu

YouTube Music usnadní stáhnout seznam skladeb jediným kliknutím. Zatím ale jen v Androidu

Služba YouTube Music nám nabídne nového zástupce, díky kterému dostaneme možnost stáhnout si hudební skladby a následně si je přehrávat offline rychleji.

Nový zástupce je sice jen maličkost, ale pro uživatele, kteří v této aplikaci tráví nějaký čas, je to opravdu příjemná změna, která vše urychlí, zpřehlední a zjednoduší. Namísto dlouhého hledání bude od nové aktualizace stačit jedno jediné poklepání prstem a dostaneme se tam, kam zrovna potřebujeme. Přibyla zde i možnost náhodného přehrávání vámi zvoleného seznamu skladeb.

Mohlo by vás zajímat:  Kambodža zavádí úplnou kontrolu internetu. Tvrdá cenzura ještě víc okleští občanské svobody

Jak se k této zkratce dostat?

A jak tuto novou funkci vůbec používat, si představíme v několika málo krátkých a jednoduchých krocích. Je to naprosto jednoduché. Nejprve musíte dlouze přidržet prst na ikoně YouTube Music a vyskočí vám okno obsahující dvě nové možnosti. Jednou z nich je stahování a druhou hledání. Zvoleného zástupce si přetáhněte na plochu. Teď už stačí jednou kliknout na stahování a můžete začít poslouchat hudbu, kterou máte uloženou ve vámi vybraném seznamu.

Zdroj obrázku: Freepik

Zástupce nám ušetří čas, ale zatím jenom pro Android

Tahle nová funkce nám ušetři sice jen pár sekund, ale je ve všech směrech pohodlnější. Před přidáním jsme museli přejít na stránku se staženými soubory a nyní nám stačí pouze jednou kliknout a jsme na seznamu. Prozatím se ale mohou těšit pouze uživatelé operačního systému Android. Ti dostanou tuto funkci ve verzi 4.63 nebo 4.64. Zda a kdy se chystá rozšíření pro iOS, není prozatím nic známo a tito uživatelé si budou ještě muset na informace chvíli počkat.

Mohlo by vás zajímat:  Podvodníci v online prostoru používají stále sofistikovanější metody

Při testování nové verze této aplikace byla zpozorována navíc i další nová funkce. V mobilní aplikaci se některým náhodně vybraným uživatelům zobrazuje nová karta pod názvem doporučená rádia. Je tedy možné, že se brzy této funkce dočkáme všichni, bez ohledu na operační systém, který používáme.

Zdroj: https://www.alphr.com/download-library-youtube-music/