WhatsApp nabízí uživatelům to nejlepší. Tyhle funkce používání usnadní a ulehčí život

WhatsApp nabízí uživatelům to nejlepší. Tyhle funkce používání usnadní a ulehčí život

WhatsApp má více než dvě miliardy aktivních uživatelů po celém světě, a proto je velmi pravděpodobné, že i vy patříte mezi ně. Proto by vás mohl zajímat náš dnešní článek, který jsme věnovali zajímavým tipům pro tuto aplikaci.

Tmavý režim

Pro některé uživatele naprostá povinnost při používání aplikací. Jestli máte na svém mobilním zařízení nainstalovaný operační systém iOS 13 a novější nebo Android 10 a vyšší, pak se vám tato funkce zapne automaticky, pokud je váš systém zapnutý na tmavý režim. Pokud máte zařízení se staršími operačními systémy, pak musíte funkci zapnout manuálně touto cestou: Nastavení -> Chaty -> Motiv.

Zálohování

Chcete si z nějaké důvodu uložit své konverzace do budoucna? Není to žádný problém a zálohu uděláte za několik desítek vteřin. Stačí, když v nastavení vyberete možnost Chaty a zde zvolíte Záloha chatu.

Mohlo by vás zajímat:  Ukradené heslo znamená vždycky problém. Zjistěte, jestli jsou vaše data v bezpečí
Zdroj obrázku: Freepik

Tady jsem

Výborná funkce, pokud chcete kamarádům v chatu ukázat svou polohu. Díky této funkci můžete sdílet svou aktuální polohu. To oceníte hlavně, když jste na nějakém místě, kde se nevyznáte, nebo třeba na koncertě, kde jsou tisíce lidí. S touto funkcí si k sobě cestu najdete.

Dvoufázové ověřování

Bojíte se o svou bezpečnost a o svůj účet? Pak byste rozhodně měli uvažovat nad tím, že si tuto dvoufázovou ochranu zapnete. Sice budete muset pokaždé zadávat jeden šestimístný kód navíc, ale máte jistotu, že je váš účet v bezpečí, protože prolomit dvoufázové ověřování už dá spoustu práce. Tuto možnost zapnete opět v Nastavení, kde dále zvolíte Účet, Dvoufázové ověřování a potvrdíte.

Potřebujete smazat nějakou zprávu?

Napsali jste něco, co jste nechtěli? Poslali jste zprávu někomu, kdo by ji neměl vidět? Pak ještě není nic ztraceno. Pokud budete dostatečně rychlí, pak při podržení textu, který chcete smazat, vám vyskočí možnost Smazat pro každého. Jenže to musíte stihnout rychleji, než si to dotyčná osoba přečte, a nejpozději sedm minut od odeslání.

Zdroj: https://www.hongkiat.com/blog/whatsapp-tips-tricks/