Vstupte do klubu vyvolených a staňte se recenzentem pro Amazon Vine. Získáte 2 produkty měsíčně zdarma

Značka Amazon funguje již od roku 1994 a je celosvětově známá. Program Amazon Vine funguje od roku 2007 a pečlivě vybírá recenzenty, kteří získají zdarma produkty za napsání poctivých a kvalitních recenzí. Amazon nevydal žádný návod na to, jak postupovat, abyste byli vybráni, ale můžete se nechat inspirovat těmi, co jsou recenzenti nebo v minulosti byli.

Program Amazon Vine

Oproti jiným společnostem, jež nabízí různé programy recenzí, tady se jedná o raritu. Recenzenti na Amazon Vine jsou skupina vyvolených, která je pouze pro vybrané, a dostávají zdarma produkty výměnou za nestranné recenze, navíc ještě před jejich oficiálním vydáním. Tito recenzenti se liší od ostatních odznakem Vine Voice.

Dříve dostávali recenzenti měsíční zpravodaj s knihami a další produkty s cenou až 1 000 dolarů, nyní mají přístup k průběžnému seznamu položek. Samotní členi nemohou tyto produkty prodávat jako second hand zboží.

Mohlo by vás zajímat:  Bez telefonu ani ránu. Na některých místech ale nemá co dělat, hrozí vážné následky
Zdroj obrázku: Freepik

Jak získat pozvánku

Pozvánku vám může zaslat pouze sám Amazon, zaměřte se spíše na kvalitu než kvantitu napsaných recenzí. Ale ani tak nemáte zaručeno zapojení do programu. Ale co vám může pomoci, si ukážeme níže:

  • užitečnost, počet a kvalita recenzí,
  • odbornost v konkrétní kategorii produktů,
  • zájem o podobné produkty v programu Amazon Vine.

Vyvarujte se také extrémně krátkých recenzní a držte se jedné konkrétní kategorie. Tyto všechny rady by vás měly nasměrovat blíže tomuto programu.

Tipy pro psaní recenzí

Samotná recenze, která může pomýšlet na úspěch, by měla obsahovat důvod, proč se vám líbí či nelíbí daný produkt. Jako plus vám může pomoci srovnání recenzovaného produktu s jiným podobným produktem. Zaměřte se na hodnocení různých specifikací (například kvality fotoaparátu v mobilním telefonu). Vyvarujte se hodnocení dodavatelské služby a zapomeňte na propagační obsah.

Mohlo by vás zajímat:  Zrušit účet u Spotify je směšně jednoduché. Na rozmyšlenou pak ale máme 7 dní

Jestli se vám podařilo dostat se do tohoto programu, tak vám budou sděleny pokyny, jak se chovat. Můžete si pořídit maximálně dva produkty měsíčně, u kterých je nutné do 30 dní napsat recenzi.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/amazon-vine-reviewer-free-stuff/