Videohry zaženou nudu i v autě. Přenosné konzole i VR soupravy zabaví na celou cestu

Cestujete pravidelně dlouhé vzdálenosti a vaše ratolesti se nudí a nebaví je poslouchat hudbu? Vyžeňte nudu z automobilu a využijte možnost hraní videoher uvnitř auta. Můžete tak poskytnout zábavu uvnitř automobilu osazenstvu sedícímu v zadní části vozu.

Přenosná videoherní konzole

Nejjednodušší způsob, jak hrát videohry v autě, je pomocí přenosné videoherní konzole. Jednou z nejlepších dostupných videoherních konzolí na trhu je Nintendo Switch 2022. Výhodou Nintendo Switch je přístup k mnoha exkluzivním hrám. Pokud auto disponuje HDMI konektorem, můžete připojit konzoli k obrazovce. Další přenosné konzole jsou:

  • Steam Deck,
  • Nintendo 3DS,
  • PlayStation Vita.
Mohlo by vás zajímat:  Podezřele levné zboží se může nakonec pěkně prodražit. Na prodejní triky vždycky někdo naletí

Určitě se vyplatí mít ve své výbavě nabíječku nebo powerbanku. Dalším skvělým nápadem je použití samostatné VR náhlavní soupravy, Oculus Quest 2 je ideální volbou. K hraní VR her je zapotřebí hodně místa a nebylo by bezpečné, pokud by se vozidlo pohybovalo. Z tohoto důvodu se náhlavní souprava VR hodí pouze do karavanu nebo obytného vozu a hrejte hry, které nevyžadují stání.

Zdroj obrázku: Freepik

Videohry připojené na obrazovce řídícího panelu

Pokud je váš automobil kompatibilní s Android Auto, můžete na platformě hrát hry. Pro zahájení hry budete potřebovat spustit GameSnacks. I když vás bude Google upozorňovat, abyste zaparkovali auto před samotným hraním, jsou k dispozici i hry, které lze hrát, aniž byste spustili oči z vozovky. Jestli používáte Apple CarPlay, tak bohužel neexistuje integrace, přesto se ale na Redditu objevila zmínka o možnosti propojení Xboxu s Apple CarPlay.

Mohlo by vás zajímat:  Starší netbook lze upgradovat a ještě ho dobře využít

Vestavné herní konzole

Ve snaze udržet krok s konkurencí se některé automobilky rozhodly pro instalaci vestavných herních konzolí. Například automobilka Tesla model S a X, Ford F-150 Lightning, Mercedes-AMG G 63 a S 560 Cabriolet obsahují automotive, které jsou výkonné a zvládnou Watcher 3, Cyberpunk 2077, Forza Horizon 5 nebo Guardians of the Galaxy.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/how-to-play-video-games-in-car/